Trvalé bydliště na obecním úřadě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 12:58
trvalé bydliště na obecním úřadě?

Holky, rozvádíme se, prodali jsme dům a já jsem teď v pronájmu, kde mi majitel nedovolí dát si trvalé bydliště. Mám jinou možnost než mít trvalé bydliště na místním městském úřadě? Je to fakt ponižující…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
malina83
Závislačka 3522 příspěvků 20.10.18 12:59
@Anonymní píše:
Holky, rozvádíme se, prodali jsme dům a já jsem teď v pronájmu, kde mi majitel nedovolí dát si trvalé bydliště. Mám jinou možnost než mít trvalé bydliště na místním městském úřadě? Je to fakt ponižující…

Tak popros rodiče nebo nějakou kamarádku; či sourozence

Lendeš
Kelišová 5586 příspěvků 20.10.18 13:06

Pokud máš nájemní smlouvu, tak souhlas majitele nepotřebuješ.

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 20.10.18 13:07
@Anonymní píše:

K trvalému bydlišti nepotřebuješ souhlas majitele, každopádně až by na to přišel tak tě asi vyrazí když to nechce. Nejde si zařídit TP u rodičů? Pokud ne, tak se asi budeš muset přihlásit na úřadě, ponižující to není, prostě nemáš na výber, tak to tak ber. Nebo sinajdi bydlení kde TP nebude problém :nevim:

Příspěvek upraven 20.10.18 v 13:08

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 20.10.18 13:07

@malina83 rodiče mám na Moravě a sourozence v cizině.

jahuhudka
Extra třída :D 11278 příspěvků 20.10.18 13:24

Muzes si trvaly pobyt platit , jsou firmy co se tim zabyvaji,otaz­ka,jestli to za to stoji

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 20.10.18 13:36
@lucie.krajcarova píše:
@malina83 rodiče mám na Moravě a sourozence v cizině.

Tos ani nemusela ten první příspěvek zakládat jako anonym. Celkově mi možnost anonymních příspěvků přijde trochu divná, já jsem třeba nenapsal ani jeden takový. Buď mám na to koule… a sakra, tohle je vlastně holčičí fórum 8o :lol:

Jinak veškerá možná řešení už tady zazněla.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 20.10.18 13:48

@salamio no jo no :-) tak jsi mohl napsat nějakou radu. jak to máš ty?

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 20.10.18 13:49
@lucie.krajcarova píše:
@salamio no jo no :-) tak jsi mohl napsat nějakou radu. jak to máš ty?

Napíšu, teď to musím na 12 hodin vypnout. Drž se.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 20.10.18 13:50

@salamio napiš mi zprávu jo.. díky.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 20.10.18 14:13

Já se pořád divím, jak jsou lidi neuvěřitelně neschopní a mimo. Souhlas k trvalému pobytu nemůže nikdo zakázat. Pokud máš nájemní smlouvu, tak s ní prostě běž na úřad změnit adresu trvalého pobytu.

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 20.10.18 14:19
@TMana píše:
Já se pořád divím, jak jsou lidi neuvěřitelně neschopní a mimo. Souhlas k trvalému pobytu nemůže nikdo zakázat. Pokud máš nájemní smlouvu, tak s ní prostě běž na úřad změnit adresu trvalého pobytu.

To sice nemůže, ale jestli má smlouvu na dobu určitou a stojí o prodloužení, tak je to možná motivace to nedělat.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 20.10.18 14:20

@TMana nemám nájemní smlouvu. je to služební byt… ale pro mě výhodný nájem.

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 20.10.18 14:27

@lucie.krajcarova kde si měla bydliště doteď? Pokud ti nehrozí nějaké exekuce apod tak bych se domluvila s rodiči (pokud Teda nebydlí na druhým konci republiky).

terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 20.10.18 14:47

Ber to, co je pro tebe nejvýhodnější. Pokud to majitel bytu nechce, tak to nedělej, důvody už tu zazněly. Rodiče máš daleko, tak to nech na tom MěÚ, kašli na to co si kdo myslí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >