Trvalý pobyt dítěte - MŠ

743
16.3.21 00:57

Trvalý pobyt dítěte- MŠ

Ahoj, prosím o radu🙂
Budeme se v létě stěhovat do nového a už vyhlížím přihlášku do tamní školky. Trvalý pobyt, který by k přijetí dost pomohl, ale budeme mít v novém až po kolaudaci, tedy v létě.
Mám možnost dceru přehlásit k příbuzným, kteří bydlí kousek. Je možné, aby tam měla trvalý pobyt sama, beze mě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19697
16.3.21 01:20

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
16.3.21 04:20
@Weki píše:
Ahoj, prosím o radu🙂
Budeme se v létě stěhovat do nového a už vyhlížím přihlášku do tamní školky. Trvalý pobyt, který by k přijetí dost pomohl, ale budeme mít v novém až po kolaudaci, tedy v létě.
Mám možnost dceru přehlásit k příbuzným, kteří bydlí kousek. Je možné, aby tam měla trvalý pobyt sama, beze mě? :think:

Zavolej fo školky. U nás to stačilo doložit až před nástupem, předtím jsem dala jen čestné prohlášení, že TP bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1854
16.3.21 06:32

@Weki Řešíme to samé, ráda si počkám na další rady. My teprve stavíme ve vesnici, kam chceme dát děti do školky, ale přihláška je v květnu a kluci by nastoupili nejdřív v unoru a na obci nám řekli, že je tam celkem natriskano a ze mozna tech par měsíců budeme muset chodit jinam. Ale to čestné prohlášení je třeba super nápad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
16.3.21 06:41

@Weki určitě kontaktuj přímo školku. Teď to řešila kamarádka. Ve školce jí dali vyplnit nějaký jejich formulář a dítko může od září nastoupit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
16.3.21 07:19

Přesně tak, zavolej do školky. My se taky v létě stehujeme, ale já jsem si tam TP dala už teď, právě kvůli škole a školce. Kdyby to nešlo, řešila bych to ve školce a škole, ne na emiminu. Leckde stačí i nájemní smlouva, čestné prohlášení, nějaké doklady o stavbě atp. Ale tady nikdo nemůže vědět, co bude stačit zrovna vaší školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7615
16.3.21 07:25

Známá se rozvadela a napsala prohlášení, že bude bydlet od září s dítětem jinde a v pohodě ji tam dítě vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
16.3.21 09:41

@Weki možné to je. Spíš bych ale ve školce uvedla pravdu, že vás čeká stěhování k tomu a tomu datu :think: mě to takhle prošlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2919
16.3.21 11:36

Kamarádka to taky řešila. Ve školce podepsala formulář, že do nástupu dítěte do školky bude mít dítě TP v místě a místo ji podrželi. Pokud by TP nestihla do začátku září, místo by dostalo jiné dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
16.3.21 17:21

Kazda skola to ma jinak. To ti tady nikdo nepomuze. Zavolej rediteli a popravde rekni jak se veci maji. Cestnym prohlasenim by melo stacit opatrit cokoli. A pokud maji dost mist, vezmou i bez trvaleho bydliste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
17.3.21 01:34

Holky, všem moc díky za rady! :kytka:
Do školky jsem samozřejmě volala, popsala situaci, ale ředitelka nebyla zrovna sdílná. Tak to tedy zkusím ještě jednou ;)
Stěhujeme se do místa kde bude letos mnoho novostaveb, bude jistě narváno, tak tomu chci pomoct co to jde..
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat