Trvat na vyhození asistentky?

Anonymní
26.6.20 08:48

Trvat na vyhození asistentky?

Ahoj devcata, mám dilema manzel má v práci asistentku, která ho úplně zblbnula a on se do ní zakoukal a chtěl mě opustit. Nic mezi nimi nebylo (doufám) slečna ho nejspíš využívala aby měla v práci pohodu a výhody oproti jiným asistentkam. Vše trvalo asi tři měsíce a manžel nakonec prozřel a uvědomil si, že chce zůstat se mnou. Spousty věcí jsme si vyrikali a vztah to upevnilo. Jenže slečna zůstala na svém místě a stále se chová jako by velela ona. Manžel má nulový respekt. Ve firmě fungují home Office a manžel kolikrát ani neví kde asistentka je a co vlastně dělá. Když ji da termíny tak se slečna hrozně diví že něco musí být hotové. Nedávno byli v práci a asistentka se sebrala a odešla bez jediného slova a po 3 hodinách mu napsala sms, že bylo úmrtí v rodine. Trvalo by jste na propuštění asistentky??? Nebo by jste asistentku neřešili? Dotýká se mě že z manžela dělá stále takoveho vola a vidí to i okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1581
26.6.20 08:52

To je ale 100% jeho vec, za svou praci je odpovedny on popr. se zodpovida nadrizenemu. Co s tim mas co delat ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
26.6.20 08:55

Nechápu, jakože ty jí napíšeš výpověď nebo co? To si musí vyřešit manžel, asi mu to až tak nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
26.6.20 08:57

Ja bych na něj tlačila ať ji vyhodí. Pokud fláká práci, tak o to to bude lehčí. Stačí nejdříve poslat vytýkací dopis a pokud nezlepší pracovní morálku, tak pá pa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10893
@Anonymní píše:
Ahoj devcata, mám dilema manzel má v práci asistentku, která ho úplně zblbnula a on se do ní zakoukal a chtěl mě opustit. Nic mezi nimi nebylo (doufám) slečna ho nejspíš využívala aby měla v práci pohodu a výhody oproti jiným asistentkam. Vše trvalo asi tři měsíce a manžel nakonec prozřel a uvědomil si, že chce zůstat se mnou. Spousty věcí jsme si vyrikali a vztah to upevnilo. Jenže slečna zůstala na svém místě a stále se chová jako by velela ona. Manžel má nulový respekt. Ve firmě fungují home Office a manžel kolikrát ani neví kde asistentka je a co vlastně dělá. Když ji da termíny tak se slečna hrozně diví že něco musí být hotové. Nedávno byli v práci a asistentka se sebrala a odešla bez jediného slova a po 3 hodinách mu napsala sms, že bylo úmrtí v rodine. Trvalo by jste na propuštění asistentky??? Nebo by jste asistentku neřešili? Dotýká se mě že z manžela dělá stále takoveho vola a vidí to i okolí.

Nech to na manzelovi, at si to vyresi sam. Je snad dospely, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15537
@Anonymní píše:

Nechápu, jakým právem bys Ty měla na něčem trvat.

Nebo u Vás v rodině to funguje tak, že rozhoduješ o věcech týkajících se manželova zaměstnání? :roll:

Ujasni si svůj vztah s manželem a přestaň se starat o to, co a jak dělá kdo v jeho práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14336
26.6.20 09:01

Jestli má holčina nějaký zamilovaný smsky manži, tak má velmi silné právní prs na spoušti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3727
26.6.20 09:02
@Anonymní píše:

Chudak holka nemuze za to, ze ji trtkal sef, ktery ma nulovy respekt.
Na padaka bych to videla, ale pro tveho manzela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17216
26.6.20 09:07

Když jí to manžel trpí, tak proč by se neflákala :lol: a on jí to asi netrpí jen tak, takže dokud jemu to nezačne vadit, ty máš smolika. Slečna musí mít dobře nabito, když mu to stojí za to dělat ze sebe troubu a z tebe trubku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
890
26.6.20 09:09

Chytrá holka, využila situace, že šéf je absolutně bez respektu :potlesk:
Může si za to sám. S výpovědí pozor, určitě má důkazní materiál, který si shraňuje a v případě potřeby ho použije proti němu.
Jsi si jistá, že spolu nakonec opravdu nic neměli? Psal jí SMS?
Promiň, ale je to trouba, nechat se z blbnout takovouhle slepičkou. Může ho to stát i místo, když by se šlo do důsledku a ona se do toho pořádně obula…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
26.6.20 09:10

Podívej se, chápu, že vůči ní cítíš velkou zášť a i kdyby slečna přišla do práce levou nohou, tak bys to vzhledem k okolnostem, viděla minimálně na přes držku…
Na druhou stranu tvůj muž je dospělý chlap, dělá svá vlastní rozhodnutí a to, že jej slečna zblbla, že má v práci nulový respekt je pouze důsledek jeho chování. Je to jeho práce, jeho problém. Soudě podle popisu, bude manžel typ „mouchy sežerte mě“, takže krom asistentky, lidi v práci s ním jistě zametáš i ty… Možná proto se do ní zakoukal, jelikož mu konečně někdo řekl, že je „borec“. Věnuj se vašemu vztahu a nesnaž se mu koordinovat život i v práci, se kterou máš prdlajs společného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
26.6.20 09:11
@BohunkaP píše:
Nechápu, jakým právem bys Ty měla na něčem trvat.

Nebo u Vás v rodině to funguje tak, že rozhoduješ o věcech týkajících se manželova zaměstnání? :roll:

Ujasni si svůj vztah s manželem a přestaň se starat o to, co a jak dělá kdo v jeho práci.

Chudák, doma s ním točí manželka a v práci milenka :lol: Možná by si měl pořídit čivavu, aby taky měl u někoho slovo :lol:

@pohledzdruhestrany píše:
Jestli má holčina nějaký zamilovaný smsky manži, tak má velmi silné právní prs na spoušti.

Tomu říkám terminus technicus :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61142
26.6.20 09:12
@Anonymní píše:
Ahoj devcata, mám dilema manzel má v práci asistentku, která ho úplně zblbnula a on se****do ní zakoukal a chtěl mě opustit. Nic mezi nimi nebylo (doufám) slečna ho nejspíš využívala aby měla v práci pohodu a výhody oproti jiným asistentkam. Vše trvalo asi tři měsíce a manžel nakonec prozřel a uvědomil si, že chce zůstat se mnou. Spousty věcí jsme si vyrikali a vztah to upevnilo. Jenže slečna zůstala na svém místě a stále se chová jako by velela ona. Manžel má nulový respekt. Ve firmě fungují home Office a manžel kolikrát ani neví kde asistentka je a co vlastně dělá. Když ji da termíny tak se slečna hrozně diví že něco musí být hotové. Nedávno byli v práci a asistentka se sebrala a odešla bez jediného slova a po 3 hodinách mu napsala sms, že bylo úmrtí v rodine. Trvalo by jste na propuštění asistentky??? Nebo by jste asistentku neřešili? Dotýká se mě že z manžela dělá stále takoveho vola a vidí to i okolí.

To jako fakt? Ty fakt věříš, že tě chtěl opusatit pro její krásné voči a nic mezi nma nebylo? :mrgreen: :lol:
Jako mě se to taky snažil nakukat, že s ní nic neměl a čekali na svou první společnou noc až když jsem ho vykopla. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
26.6.20 09:13

Jako jak trvali? Ty můžeš trvat jak chceš, ale on asi nevypadá, že by ji chtěl vyhazovat. :lol:. Samozřejmě po takové eskapádě bych byla ráda, kdyby tam dál nebyla, ale vzhledem k tomu, že neplní své pracovní a přesto je tam na pohodu dál, tak se asi manželovi moc nechce zbavovat se jí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
26.6.20 09:14

A jsi její nadřízená tedy ty nebo on? Z popisu jsem vyrozuměla, že on. Ale ty se tváříš, že o tom rozhoduješ. :nevim: Každopádně tvůj muž nemá respekt vůbec nikde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama