TSH v těhotenství

Anonymní
22.7.20 12:16

TSH v těhotenství

Ahoj všichni :) prosím nemá z vás některá zkušenost s vyšší hodnotou TSH v těhotenství? Popr. jak to u vás probíhalo. Moc dekuju za každou radu :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1439
22.7.20 12:22
@Anonymní píše:
Ahoj všichni :) prosím nemá z vás některá zkušenost s vyšší hodnotou TSH v těhotenství? Popr. jak to u vás probíhalo. Moc dekuju za každou radu :) :srdce:

Ja s tím sice zkušenost nemám ale jak moc vysoká hodnota to je? asi bych to řešila s gynekologem at ti dá žádanku na endokrinologii aby tě tam zkontrolovali a případně nasadili léčbu, přece jenom jde hlavně o malé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.20 12:25

@Zetmi chodim k endokrinologovi, resp. dnes mi nasadil léčbu ;) spis jsem se chtěla ujistit, ze to někdo měl podobně a všechno dobre dopadlo. Jinak ta hodnotu mám okolo 6.

• Nahlásit
  • Citovat
1439
22.7.20 13:52
@Anonymní píše:
@Zetmi chodim k endokrinologovi, resp. dnes mi nasadil léčbu ;) spis jsem se chtěla ujistit, ze to někdo měl podobně a všechno dobre dopadlo. Jinak ta hodnotu mám okolo 6.

Tak to je hodně, já když jsem byla hp tak jsem měla 6,57 jakožto snažící se ale to byla jednorázová záležitost. jinak mám tedka menší. Ale neboj dr. ví co dělá ty prásky ti to sníží :) kdyby to nestačilo tak navýší :) držím palce at je vše v pořádku drž se :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.20 14:06

@Zetmi moc dekuju ;) taky věřím, ze prášky mi to sníží :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama