TT pozitivní a teď špinim?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 19:14
TT pozitivní a teď špinim?

Holky prosim, mam 5den zpozdeni. TT mi vyšli pozitivní, ale teď jsem začala lehce špinit :think: měla jste to některá? :,( prosim o info :hug:

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 432 příspěvků 03.02.19 19:20

Jo měla. Dostala jsem po týdnu MS. Odešlo to s ní. Biochemické těhotenství

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 03.02.19 19:21
@Anonymní píše:
Holky prosim, mam 5den zpozdeni. TT mi vyšli pozitivní, ale teď jsem začala lehce špinit :think: měla jste to některá? :,( prosim o info :hug:

Já jsem špinila ještě před zjištěním tehotenstvi a pak ještě nějakou dobu. Dr. mi na to napsal Ascorutin a Utrogestan. Pak na utz zjistil zbytky staré krve, proto to špinění. Těhotenství drží. Pokud chceš, kup si ten Ascorutin, je volně prodejný. Víc stejně nemůžeš udělat, bohužel je to teď - buď a nebo - Držím pěsti

nozu
Extra třída :D 12101 příspěvků 03.02.19 19:26

já jsem to měla v druhém těhotenství - bohužel se embryo neudrželo, ani se nevyvinulo srdíčko. Ale na druhou stranu je spousta případů, kdy žemny polovinu těhotenství špiní a vše je v pořádku. Máš to tak 50:50. Uvidíš, jak to bude vypadat dál. Většinou takto v začátku stejně doktoři nic nezmůžou. A pokud to odejde, nebyl zárodek v pořádku.

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 03.02.19 19:31

Jo a odešlo to.

di.xi.nka01
Stálice 85 příspěvků 03.02.19 19:56

Měla u druhého a vše v pořádku teď jsem 28tt. Nebrala jsem na to ani žádné léky jen jsem měla mít klid a hlavně žádný stres. Volala jsem i na pohotovost když se to objevilo po par dnech klidu znovu a bylo mi řečeno, ze pokud u toho nemám bolesti mám byt v klidu, ze to není nic neobvyklého..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >