12+0 nechutenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 12:42
12+0 nechutenství

Ahoj
Měla jste to taky někdo??
Jsem ve 12+0 a už mě cca 3-4 dny trápí nechutenství vůči jídla na začátku těhotenství jsem nezvracela…
Teď na snídani nemám ani pomyšlení…na oběd sním 4-5 lžic a mám dost polévky teď úplně vynechávám nedostala bych do sebe druhé… Na večeři si dám jeden krajíc a jsem spokojená…
Připadá mi že ubírám čím dál více…
Nemůže to ohrozit malé??

Reakce:
Uživatel je onlineAnitramm
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 03.02.19 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj
Jsem ve 12+0 a už mě cca 3-4 dny trápí nechutenství vůči jídla na začátku těhotenství jsem nezvracela…
Teď na snídani nemám ani pomyšlení…na oběd sním 4-5 lžic a mám dost polévky teď úplně vynechávám nedostala bych do sebe druhé… Na večeři si dám jeden krajíc a jsem spokojená…
Nemůže to ohrozit malé??

Ono se to časem snad srovná. U prvního mi nebylo nic až do porodu, teď u druhýho jsem zažívala nechutenství taky až někdy po začátku 2.trimestru. Nezvracela jsem, ale nic mi nevonělo, po všem mi bylo divně a taky se mi docela změnily chutě. Chce to vydržet, třeba se to časem zase zlepší- mně to přešlo, jsem 25.tt a zase se cpu jak blázen. :lol:
EDIT: Docela mi pomáhalo na to nechutenství jíst ovoce, hlavně kyselý jablka. :oops:

kart21
Nováček 9 příspěvků 03.02.19 13:26
@Anonymní píše:
Ahoj
Nemůže to ohrozit malé??

Ja mela to same. Od 9 tt do 20 tt. Nastesti jsem nezvracela, ale mela jsem zaludek na vode. Rano jsem zvladla pulku sucheho rohliku a dva loky coca coly. Pres den trosku obeda a vecer uz jsem nemela na jidlo ani pomysleni. Rikala jsem to gynekolozce, protoze uz takhle jsem zacinala tehotenstvi s nizkou vahou a ta mi rekla, at to nelamu pres koleno, abych nakonec nezacala zvracet z toho, ze se nutim do jidla a at zkusim aspon jist ovoce a zeleninu. Kupodivu to fakt zabralo, protoze to nebylo tezke do zaludku. Zaludek se pomalu umoudril a zacala jsem normalne jist.
Jinak miminko si bere vse potrebne z tebe, takze jemu nic nechybi. Ja kvuli tomu brala navic vitaminy i v dobe kojeni, protoze jsem videla par maminek, co je miminko tak vycuclo, ze jim vypadaly zuby apod. a to jsem opravdu nechtela riskovat. Jsem rok po porodu a vse v poradku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >