Tuhá stolice při UM Beba

Anonymní
13.7.21 06:57

Tuhá stolice při UM beba

Ahojky, jsme na UM beba comfort 1 a malý začal mít tuhou stolici předtím kakal někdy sám někdy trochu s pomocí astolici měl normální… Ale teď poslednich pár dní ji má takovou hodně kasovitou tužší… A bez pomoci nevytlaci…
Dávám před každým jídlem 10 kapek babycalm a teď 3 dny biogai…
Nevíte čím to prosím může být ta stolice když ji měl předtím krásnou a sám i kakal? Bojím se aby si pak na moji pomoc nenavyknul :think: :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
15.7.21 07:30

Máme úplně stejný problém (na Hippu). Někdy mu tu stolici i doluju ven. S dovolením se připíchnu, kdyby nějaká z maminek věděla, já na to.🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
19.7.21 22:49

Ja mohu jen prispet s vlastni zkusenosti. Dcera je cca od 6tydnu na UM. Nejprve jsme zkouseli Bebu, ale to byla katastrofa. Vubec se nemohla vykadit a strasne plakala. Pomahala jen rourka. Po cca tydnu jsem ji uz takhle nekohla videt, tak jsem koupila na doporuceni Hipp. Trochu se to zlepsilo a mala par dni kadila hezky sama, nekdy i 3× denne, coz jsme na Bebe neznali, ale pak nastal nejaky zlom a opet problem. Sice jsme uz nemuseli tolikk pouzivat rourku, ale musela jsem opravdu kazde prebalovani cvicit nozickama a masirovat brisko a pak my kamaradka doporucila Nutrilon a hned ten de co jsme ji ho dali se 3× pekne sama vykadila a od te doby nemame zadny problem. Evim zda to bylo tim Nutrilonem, nebo ze uz byla starsi, ale ja jsem s nim naprosto spokojena. 👍 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.7.21 22:51

@LucinkaK93 Shodou okolností dnes zakoupen Nutrilon, tak budu doufat ve zlepšení 👍 :ok_hand:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
19.7.21 23:01

@Laura138 Drzim pesti at zabere. Nam opravdu moc pomohl.🤞 🤞 🤞 🤞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu