1dcl vína a kojeni

Anonymní
9.7.21 20:11

1dcl vína a kojeni

Ahoj, jdu za vámi s prosbou. Mám 3 mesicni holčičku plně kojenou. Už máme nauceno že kolem 8-9 jde spinkat večer a budi se na noční kojení cca 2-3 ráno. Chci se zeptat dávaly jste si třeba večer někdo 1 dcl vina? Neříkám nějak často ale výjimečně? Popř. Za jak dlouho je v mliku to co snim/vypiju. Děkuji moc ;)

Ps: pro rejpalky nejsem alkoholik jen hledám možnost zda je to vůbec možné a opravdu to k životu nepotřebuji jen budeme na dovcu tak bych si třeba 1× dala dcl vinka k veceri. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22603
9.7.21 20:15

Decku v klidu, to ani nebude poznat. 2 hodiny potom už nebudeš mít v krvi ani kliku nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
9.7.21 20:24

1dcl večer úplně bez problémů, i 2dcl.
Já si dávám teda víc, max tři skleničky (máme obsah 150ml), taky pořád kojím, fakt pořád, přes den i v noci 2×, ale prcek má až 2,5 roku a jídlo a pití už fakt neřeším. Ale prvních 6 měsíců jo. I tak jsem si občas skleničku vína nebo jedno pivo dala, v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 21:21

Já si právě říkala jestli není maličkej
Ale zase 1 dcl fakt asi bude za 2 h pryč :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
70026
9.7.21 21:33

Ikdyby sis dala dvě flasky a měla 4 promile, tak vzhledem k tomu, ze v mléčné zlaze není aktivní přenašeč alkoholu, bude i v mlice max ty 4 promile alkoholu. tedy pod půl procenta. to má i kefir nebo jogurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9812
9.7.21 22:00

Klidně si deci dej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu