Tuhá stolice u miminka

20
23.10.20 08:23

Tuhá stolice u miminka

Ahojte, prosím o radu :)
9 měsíční syn, kojený, jí příkrmy, maso, zelenina, ovoce, jogurt, vločky atd. Poslední dobou je problém se stolicí. Nekadi třeba 3, 4 dny.. Pak je problém, stolice je tuhá a vyprazdňování bolí. Máte nějaký tip co dávat, aby dítko chodilo častěji? Bílý jogurt má každý den, i vločky občas dáváme. Napadly mě nějaké probiotika? Díky za zkušenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
23.10.20 08:38

Zkus na dopolední svačinku banán. U nás to pomáhalo bezvadně :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
23.10.20 08:50

Bílý jogurt podle mě moc nezabírá. Někde jsem dokonce četla, že u někoho má opačný účinek a stavý :nevim:. Chce to víc zeleniny a ovoce. My dáme když je nejhůř i laktulosu, ale to fakt když hodinu tlačí s brekem a nic. Ale nevím jestli to může i tak malý dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
23.10.20 09:01

Švestková šťáva je dobré projímadlo :) Celkově švestky. Probiotika taky nejsou špatný nápad, v téhle době mu trošku ještě podpoří imunitu.
Asi bych zařadila víc vlákniny - zelenina, ovoce a hlavně musí hodně pít. Čím míň pije, tím tužší to bude mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.10.20 09:33

Sice mám miminko malý, ale můžu jenom doporučit Active Flora baby kapičky probioticky. Malá měla zácpy, stačí 5kapek denně a krásně ji to proštouchava, stolici má měkčí a vykadi se i dvakrát denně.. četla jsem že to můžou děti i dospělý tak se na ně zkus mrknout :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama