Otěhotnění z přerušovaného sexu

Anonymní
14.2.20 13:13

Tuiikmbb nnm

Ahoj chtela bych se zeptat. Otěhotněla jste některá z prerusovanyho sexu. Přítel nemá dojem že by to nestihl. Je možné otěhotnět ještě před pritelovym vyvrcholením tzv. Kapičky. Je to asi půl roku jsem vysadila antikoncepci teď už 3× po sobě jsem to měla pravidelne a teď mám 8 dní spozdeni. Byla bych vážně ráda kdyby to bylo tehotenctvi ????. Na test je podle mě ještě brzo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.2.20 13:16
@Anonymní píše:
Ahoj chtela bych se zeptat. Otěhotněla jste některá z prerusovanyho sexu. Přítel nemá dojem že by to nestihl. Je možné otěhotnět ještě před pritelovym vyvrcholením tzv. Kapičky. Je to asi půl roku jsem vysadila antikoncepci teď už 3× po sobě jsem to měla pravidelne a teď mám 8 dní spozdeni. Byla bych vážně ráda kdyby to bylo tehotenctvi ????. Na test je podle mě ještě brzo

No jasně, že otěhotnět můžeš. Přerušovaná soulož není ochrana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:18
@Anonymní píše:
Ahoj chtela bych se zeptat. Otěhotněla jste některá z prerusovanyho sexu. Přítel nemá dojem že by to nestihl. Je možné otěhotnět ještě před pritelovym vyvrcholením tzv. Kapičky. Je to asi půl roku jsem vysadila antikoncepci teď už 3× po sobě jsem to měla pravidelne a teď mám 8 dní spozdeni. Byla bych vážně ráda kdyby to bylo tehotenctvi ????. Na test je podle mě ještě brzo
No jasně, že otěhotnět můžeš. Přerušovaná soulož není ochrana.
@Anonymní píše:

Jestli už jsi měla menstruaci dostat, tak test můžeš vyzkoušet. Brzo není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2004
14.2.20 13:41

Test ti to už určitě ukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
14.2.20 14:00

A přítel by byl taky rád? :mrgreen:

Já takto otěhotněla, dokonce jsem naivně čekala na menstruaci 10 dní, než jsem si udělala test a tam už samozřejmě dálnice :roll: ale my teda nebyli nadšený ani jeden, byli jsme spolu krátce a byla to pěkná zkouška vztahu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22085
14.2.20 14:22
@Anonymní píše:

Ne. Nikdy jsem to nepokoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
14.2.20 18:48

Udelej si test, tehotenstvi uz by ukazal. Pokud jsi tehotna, preji ti, at pritel sdili tve nadseni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
15.2.20 04:42

Přerušovaný sex? Teda, to je otázka. Nemáš ve škole sexuální výchovu? :zed:
Sorry, ale na to se jinak reagovat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 11:41

No, mně vždycky přišla přerušovaná soulož jako hazard.
Kolik mužů už řeklo, že si jsou skoro jistí, že vše stihli včas?:kissing_closed_eyes: :kissing_closed_eyes: :kissing_closed_eyes:

Taky bych zkusila ten test.
S určitostí ti graviditu potvrdí stejně jenom lékař.

Zakladatelko, přeji ti, ať má přítel z případného miminka radost jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama