Tunis vs. Djerba

16.7.13 19:00

Tunis vs. Djerba

Ahojky, prosím poraďte, kde je to hezčí v Tunisu na pevnině, nebo na Djerbě! Případně hoďte tip na dobrý hotel! Potřebuju za týden odjet a nevím pro co se rozhodnout. Je to strašně narychlo, dcera měla jet na chatu s babičkou a babička si zlomila nohu :(, tak se musel vymyslet náhradní program! Díky za jakékoliv tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
16.7.13 19:04
@PitbulLenka píše:
Ahojky, prosím poraďte, kde je to hezčí v Tunisu na pevnině, nebo na Djerbě! Případně hoďte tip na dobrý hotel! Potřebuju za týden odjet a nevím pro co se rozhodnout. Je to strašně narychlo, dcera měla jet na chatu s babičkou a babička si zlomila nohu :(, tak se musel vymyslet náhradní program! Díky za jakékoliv tipy

Tak zkus last minute, :-), vyjde to levněji, já ybch jela spíše djerbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
16.7.13 19:06

ast-minute.invia.cz/?off=-1&c%5B10%5D%5Bnl_country_id%5D=10&c%5B10%5D%5Bnl_locality_id%5D%5B%5D=42&off=-1&d_start_from=23.07.2013&d_end_to=&nl_length_int=-1&nl_hotel_id_autocomplete=&nl_stars_from=-1&nl_meal_id_from=-1&nl_transportation_id=3&off=-1&nl_type_id=3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
16.7.13 19:10

Rozhodně Djerba, hotel nevím, v podstatě jakákoliv 5hvězda, míň bych už nešla a rozhodně s německou nebo rakouskou cestovkou, je to o tisíce levnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
16.7.13 19:13

Myslím, že to vyjde plus minus nastejno a že se stejně budeš rozhodovat především podle toho, kde je ještě volná kapacita. Vyjmenuj si nejdřív kriteria, na kterých ti záleží (cena, stravování, kolik hvězdiček, jak daleko k moři, jak velký/malý hotel atd.) hoď si je do vyhledávače a uvidíš, jaké jsou možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.13 19:14

@tumpach
Last minute je jasný, ale je toho tolik, že se v tom nějak neorientuju, tak jsem chtěla nějaký konkrétní tip!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eva djerba
16.7.13 19:26

Ahoj, ja muzu doporucit na Djerbe hotel Sentido Djerba beach.

• Nahlásit
  • Citovat
11966
16.7.13 19:45

Vincci nozha beach na pevnině nebo caribbean world djerba:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.13 20:08

Ksar Djerba - je tam i dětský klub s češkama! Na pláž je to sice dál, ale je tam i hotelový bar, tak jsme si to užili. V last minute se dá sehnat i za 10 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9853
16.7.13 20:11

Djerbabyla úžasná a hotel s 5* caribbean world djerba doporučuju!!! :pankac: Pro děti parádní!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
16.7.13 20:18

Byla jsem v květnu na Djerbě. Hotel jedině 4-5*. Problém tohoto ostrova jsou chaluhy v moři. Takže raději pro mě Tunis - pevnina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
16.7.13 20:30

Na Djerbu nikdy…NECHUTNÝ moře, po stehna člověk obalenej v chaluhách a řasách. Prostě je to příroda, ale ne na koupání. Člověk tráví dovolenou u bazénu. Já osobně nejezdím k moři proto, abych se v něm nekoupala.

Tunis je určo lepší.

• Citovat
  • Upravit
Roluda
16.7.13 20:40

Za me Tunisko Mahdia, hotel LTI Mahdia Beach, krasna plaz, cisty more, velkej bazen, bajecna strava.

• Nahlásit
  • Citovat
48869
16.7.13 20:50

Spokojená jsem byla v hotelu Caribean World Djerba - 4,5 hvězdy, ultra all inclusive. Hotel má 2 bazény, děts. hřiště a je přímo u pláže :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1645
16.7.13 20:54

Na Djerbe jsem byla prelom dubna-kvetna…des bes…jidlo a servis vyborne, ale more silene…:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama