Tupá bolest podbřišku pri styku i normálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 36 příspěvků 13.08.19 19:06
Tupá bolest podbřišku pri styku i normálně

Ahojky mám dotaz pokud nevíte co by to bylo nebo jste měla některá neco podobného…pri styku me to boli na levém podbrisku..ale dnes to boli uz i normalne…(v klidu) nevíte nektera??? :think:

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8831 příspěvků 13.08.19 19:10

Vajicnik? Ovulace? Zanet? :think:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 13.08.19 19:26

Cysta taky treba

lena24
Povídálka 21 příspěvků 13.08.19 20:01
Krvaceni mimo cyklus

Ahojky, muzete mi poradit? Onemocnela jsem s virozou pred 3 tydny. Mezitim jsem odjela na dovolenou do Rakouska, neslo to rusit, meli jsme uz s pritelem zaplacene ubytovani. Takze jsem dovcu promarodila a museli jsme se vratit o 2 dny driv. Bolelo me v krku, suchy drazdivy kasel k tomu a pak i velka bolest v podbrisku a vytok.Po navratu jsem sla k obvodnimu i na gyndu.Na gynde jsem dostala ATB a polygynax. Vybrala jsem vse a bylo mi o neco lip.Ale pak se bolest v podbrisku vratila. Musela jsem v sobotu na pohotovost.Nic ale nezjistili, dr.mi napsala algifenove kapky. Vysetrovala me gynekol. ultrazvukem a bolelo me to.Pak vecer jsem zacala trosku krvacet a od te doby stale spinim.Beru dalsi ATB co mi dala obvodni dr…vysel mi v krku streptokok.Je mi 47 let, deti mam uz dospele. Zatim menses mam pravidelne po26 dnech…nikdy zadne spineni ani krvaceni mimo cyklus jsem nemela.Tak jsem z toho vyplasena a ve stresu.Muze to byt tim, ze mam virozu, infekci v tele nebo tim ultrazvukem? Ted uz me podbrisek ani neboli…jen spinim. :( Jeste mi dr. nasla 3cm cystu na vajecniku. :( Potrebovala bych se nejak zklidnit a nedari se mi to:(Mate nejakou radu? Jsem stresik a relaxovat nebo meditovat neumim.:(

Safrik
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 13.08.19 20:17

Ja mela zanet a bolelo me to pri sexu a po.

Anita000
Povídálka 36 příspěvků 13.08.19 20:54

Ja mela zanet delohy s atb a dobry snad…
Me napadlo jako moznost treba tehotenstvi dalsi..protoze po porodu se mi to zda uz dlouho (11m) mam pocit ze kynu jak knedlik, a to skoro nejim, nebo nemam chut…jediny co stridam sladky a slany..a vecer kdyz jsem uspavala malou tak me normalne palela zaha to se mi naposled sta po o v tehu( upozornuji ze takhle jsem placala vzdy a nic se nedelo)
Posledni dny me boli i zada dole…ale n3vim jestli to neni z toho jak taham malou.. :think: co myslite?

Váš příspěvek
Reklama