Turecko 2013

7118
18.7.13 22:57

Turecko 2013

Ahoj.. kam letět s dvaceti měsíčním prckem do Turecka?? Poradí někdo nějaký krásný hotel přímo u pláže?? minimálně 4*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4162
18.7.13 23:03
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
18.7.13 23:08

Hotel čistej, vše v jednom kompletu, nemusíš ani nikam vylézat. Vše je v areálu. Jídlo LUXUSNÍ!!! My měli all inclusive a měli jsme to snad za 12 tisíc a bylo to supr. Hotel fakt čistej. Na to že lidi nadávají v Turecku na šváby, tak tady to nenajdeš.
Jedna věc co mi ale v Turecku vadila bylo to, že se moc nedá z pláže rovnou do vody, jsou v Turecku hodně takové ty korály či co to je na začátku, tak doporučují jít do vody z mola, které hotely mají. :)
Ale voda je průzračná a vidíš pod sebou plavat rybky, i když už jsi daleko od břehu. Stane se ti, že se tě ani nebojí a dotkneš se jich. :mrgreen: To je trošku šok. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
18.7.13 23:10

@kelynka Tole jsou lepší fotky. :)
http://www. etravel. cz/hotel-club-dizalya#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=search-hotely-turecko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
18.7.13 23:15

Jéé díky moc za tip :-) právě potřebuji krásný přístup do moře kvůli malé.. :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
18.7.13 23:19

Byli jsme s malýma dětma a pro děti super zázemí, hned na pláži, brouzdaliště, skluzavky, hřiště, výborný jídlo, neměli jsme nejmenší problém a není to tak daleko z letiště jak hotely v Alanyi :palec:

Příspěvek upraven 09.02.15 v 20:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
18.7.13 23:24

@kelynka To co ti posílala Natálka bude lepší. Z důvodu přístupu k moři. Nám zas tak ten přístup do moře nevadil, my jsme tam jeli děti dělat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
18.7.13 23:26

@natálka Pěkný hotel. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
18.7.13 23:28
@Maja25 píše:
@kelynka To co ti posílala Natálka bude lepší. Z důvodu přístupu k moři. Nám zas tak ten přístup do moře nevadil, my jsme tam jeli děti dělat. :mrgreen:
:mrgreen: a udělali? 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
18.7.13 23:44

@natálka Neudělali. :( Ale zase jsme si tam to dělaní pěkně užili. :mrgreen: Ale to tak na dovolených asi bývá, že?! Nakonec jsme skončili v CARu, ale tam jsme ho udělali a už je u mě 24tt. :pankac:
Ale tvůj hotel se mi moc líbil a s dítětem bych tam jela ráda. V kolika letech jste tam jeli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
19.7.13 06:59

@Maja25 tak hlavně, že už je zaděláno :kytka:
@karfice taky parádní hotel

Příspěvek upraven 09.02.15 v 20:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
19.7.13 15:55

@natálka Jo jo hlavní je, že se nějak zadařilo. :)
Ty jsi se nebála v těhu k moři? Já jsem děsnej strašpitel. :mrgreen:
A s dětma to bylo dobrý? Cesta jim nevadila? Já bych taky pak chtěla někam s malým, ale bojím se toho, jak bude reagovat.
Takhle jsme letěli s ženskou, co měla dvě děti a jedno mělo neštovice a já měla z toho úplný šok, jelikož jsem nevěděla, zda chlap měl nebo neměl neštovice.
No jo no, jak říkám, jsem psycho, že?! :mrgreen: Ale tak záleží hodně na tom, kdo jak má vychované děti. Jsou děti, co jsou zlatíčka a jsou děti, co jsou jako z hadích ocásků a furt sebou melou. :mrgreen:
takhle bylo s náma ještě jedno malé dítě a to rodičům vlezlo pod sedačky a mělo z toho děsnou srandu a rodiče ho nemohli vytáhnout. :mrgreen: To bylo vtipný. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4996
19.7.13 16:13

Poslední týden v červnu jsme byli v Turecku - Side - Club Belinda Beach, zařizovali jsme to přes Student Agency-Dovolená. cz. Na Last Minute nás to vyšlo na 13500,–/osoba/All inclisive, malá 8900,–. Je jí 29 měsíců a bylo to super!!! Moře čistý, pozvolný vstup, v areálu 4 bazény, z toho 2 dětský, skluzavky, jídlo dobré, nikdo neřešil když jsem si vzala třeba 3 pomeranče sebou a dávala je malej na svačinu. Pití jsme si čepovali do lahví, je tam 24 hodin denně možnost horké vody na sunar. Od letiště je to asi cca hodina cesty. Jen doporučuji sebou vzít hodně přípravku na komáry, i do zásuvku. Nás nepoštípali, ale malá chudák vypadala. Neměla jsem sebou ani fenistil, takže jsem ho tam musela koupit. Kousek od hotelu je velká možnost nákupu, takže prázdný kufr a hodně peněz sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.13 20:20

Hotel Sirene Belek Golf & Spa Resort :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
26.7.13 20:29

Holky děkuji ;).. chceme, aby to bylo i kousek od letiště.. a může se do restaurací na obědy brát i kočár??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama