Turecko nebo Chorvatsko?

799
3.6.21 17:32

Turecko nebo Chorvatsko?

Ahoj, má někdo aktuální zkušenost s opatřeními v těchto dvou státech? Rádi bychom na dovolenou, líbilo by se mi spíš Turecko, ale představa turka, co se mi stoura v nose, ještě za peníze, se mi líbí o dost min :D Jak tam testování probíhá? Budu ráda za každou čerstvou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5452
3.6.21 17:56

Turecko fakt ne, tuhle zemi nemíním jakkoli podporovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13521
3.6.21 18:03
@Mialina píše:
Ahoj, má někdo aktuální zkušenost s opatřeními v těchto dvou státech? Rádi bychom na dovolenou, líbilo by se mi spíš Turecko, ale představa turka, co se mi stoura v nose, ještě za peníze, se mi líbí o dost min :D Jak tam testování probíhá? Budu ráda za každou čerstvou zkušenost.

Za sebe Chorvatsko :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
3.6.21 18:10

@Mialina já bych byla pro Turecko je to naše oblíbená destinace. Chorvatsko dvakrát nemusím. Ale co vím tak bude jednodušší cestovat do Chorvatska po návratu z Turecka musíte na pět dní do karanteny a opět se nechat testovat. My jsme byli v Turecku minulý rok v září. Den před odjezdem jsme byli na testech přijela pojízdná ambulance před hotel kde nám zdravotník vytrel nos a ústa. Ten nos byl nepříjemny ale bylo to během chvíle hotový. Zvládli to i děti. Výsledky nám pak přišli Emailem a na recepci nám to recepční vytiskla. Odběr byl naprosto profesionální úplně stejný jako tady. Myslím že je úplně jedno kdo se vám v tom nose stoura. Ve zdravotnictví v Chorvatsku mám asi mensi důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
3.6.21 18:14

Chorvatsko, kdykoliv se něco stane v týhle době, sedneš do auta a seš doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
3.6.21 18:25

Chorvatsko je předražený a Turecko bych nepodporovala. Takže za mě ani jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19468
3.6.21 18:30

@Miluna3 po návratu z Chorvatska musíš podstoupit to samé…karanténa a test…14 dní respirátor i venku :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
3.6.21 18:34

@Monchichik Aha dík já měla za to že Chorvatsko už je dostupnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
3.6.21 18:36
@Miluna3 píše:
@Monchichik Aha dík já měla za to že Chorvatsko už je dostupnější.

Však je karanténa už zrušená… je potreba jen test nebo ockovani..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
3.6.21 18:37
@DandátkoP píše:
Chorvatsko, kdykoliv se něco stane v týhle době, sedneš do auta a seš doma…

S timhle tvrzením bych byla opatrná. Přesně z tohoto důvodu jsme do Chorvatska jeli vloni, my sice měli štěstí, stali jsme nejdýl na hranicích asi hodinu. Ale v protisměru byla asi 15km kolona, auta stály, lidi včetně dětí v tom vedru vykempeny na krajnici, muselo to být snad na půl dne… Prostě hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
3.6.21 18:40
@dickys píše:
S timhle tvrzením bych byla opatrná. Přesně z tohoto důvodu jsme do Chorvatska jeli vloni, my sice měli štěstí, stali jsme nejdýl na hranicích asi hodinu. Ale v protisměru byla asi 15km kolona, auta stály, lidi včetně dětí v tom vedru vykempeny na krajnici, muselo to být snad na půl dne… Prostě hnus.

Furt ses doma rychlejc, nez z Turecka letadlem. V Turecku pak budes uveznenej. A z chorvatska kdyz jedes v dobrej cas, tohle nikdy nezazijes. Jezdime kazdej rok 2×-3× a kdyz se vyjede ve 3-4 ráno, na hranicich je pár aut.

Příspěvek upraven 03.06.21 v 18:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
3.6.21 18:41

Děkuji všem, co se týká toho, koho podporovat, tak mne se turecka mentalita nelíbí ani trochu, ale ráda bych dovolenou u moře a pořád to patří mezi levnější země. Děkuji @Miluna3 právě ty testy v Česku jsou opruz, ale člověk nemá strach, kdežto napr. v tom Turecku moc důvěru ve zdravotnictvi nemám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15129
3.6.21 18:43

Mamka se trochu pohybuje v oblasti prodeje zájezdů a ač máme Turecko na dovolenou velmi rádi, tak letos budeme vybírat jinou destinaci. Ale úrovně zdravotnictví bych se nebála, oni si nedovolí shodit se u zahraniční klientely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
3.6.21 18:44
@Mialina píše:
Děkuji všem, co se týká toho, koho podporovat, tak mne se turecka mentalita nelíbí ani trochu, ale ráda bych dovolenou u moře a pořád to patří mezi levnější země. Děkuji @Miluna3 právě ty testy v Česku jsou opruz, ale člověk nemá strach, kdežto napr. v tom Turecku moc důvěru ve zdravotnictvi nemám..

Turci jsou v pohodě, ale ten jejich establishment je tragédie. Je to podobně jako u nás, každý Čech není takový zm*d jako ti idioti v parlamentu a na hradě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16121
3.6.21 18:53

A kdyz se v Turecku nakazite, nevezmou vas do letadla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu