Tvoje dítě jako šance pro tebe

1983
26.2.06 11:49

Tvoje dítě jako šance pro tebe

Ahoj maminy, čekatelky, snažilky atp. :wink:
objevila jsem jednu báječnou knihu o dětech, nebo spíš o vzájemných vztazích a přístupech …
Jsem zatím jen v polovině (koupila jsem jí v pátek v knihkupectví Dobry Bednářové v Celetné), ale jsem nadšená.
Dává tolik odpovědí - proč nespí, proč pláče, proč nechce jíst atd atd …
Napsala ji paní Zdeňka Jordánová a jmenuje se Tvoje dítě jako šance pro tebe …

Tak. Jenom jsem se chtěla podělit, protože knih o tom jak, kdy a co má dítě dělat je mraky, ale knih o tom co dítě může cítit a hlavně proč to cítí je málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

173
26.2.06 13:13

Ahoj Evewolf,
díky za tip, určitě se po ní kouknu, zda-li jí v Pb také nesežu.
Bodlinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
26.2.06 13:29
  • Nahlásit
  • Citovat
1983
26.2.06 14:19

Musím se přiznat že paní Jordánová mě zaujala natolik, že jsem se s ní domluvila na návštěvě. Jedu tam 14. března a jsem moc zvědavá … :oops: :lol: Holt jsem hokusníček pokusníček …

Bodlinko
Nejsem si jistá, ale jak píše Missorka - na kosmasu se dá sehnat. Případně se můžeme domluvit a můžu ti jí z Prahy přivézt jestli chceš.
Nabídla bych ti, že ti jí půjčím, ale už na ní mám v rodině frontu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
27.2.06 10:59

Ewevolf - tak koukej poreferovat, me tyhle veci taky moc zajimaji a ctu o tom co se da :wink: Me se zatim moc libila knizka od V. Marka Nova doba porodni, myslim ze by se mela dostat do ruky kazde maminy nebo Jak vychovavat deti dle hvezd nebo Indigove deti.Jsou tam zkratka jine pohledy na bezne veci :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
27.2.06 14:42

Naty
Indigové děti jsem si objednala přes net a došly také minulý týden. Chystám se na ně … Ale tahle kniha mě fakt nadchla! Naprosto absolutně.
Dočetla jsem jí dneska když jsem dvě a půl hodiny čekala na ultrazvuk a rozhodně jsem se nenudila :wink:
Jak to dopadlo potom u paní Jordánové určitě poreferuju, podle psaní, fotek i po telefonu se zdá jako moc a moc sympatická a milá paní, která si ale rozhodně nebere servítky a říká lidem pravdu do očí (když ví že jí unesou) … mám takové lidi ráda, tak jsem fakt nedočkavá.
Zdá se mi, že se pořád na něco těším, to je moc fajn :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
28.2.06 12:46

Ewevolf - mas recht, to je spravnej pristup :wink: Ja musim tento tyden vratit knizky, tak se hned poptam, zda by se nedala pujcit, jinak si ji taky objednam, teda az po vyplate :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
28.2.06 12:57

Evi diky za radu. :D
Knizka uz je objednana. Podle toho co psali na netu vypada, ze to bude zajimave cteni. Jenom doufam, ze prijde co nejdrive. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.06 13:53

ahoj

Ahoj holky,
ta knížka od Zd. Jordánové vypadá zajímavě, určitě si jí taky objednám. Nevíte náhodou o nějaké knížce, kde se popisuje, co všechno má dítě umět v jakém věku? Vím, že je každé dítě jedinečné a vývoj je u každého různý, ale podle nějakého průměru, co všechno má kdy zvládat?Bojim se, abych něco nezanedbala při výchově a učení. Dík Karolína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
28.2.06 14:09

Holky, jsem ráda a doufám, že nebudete zklamané … :wink:

Karolina
Já mám Velkou knihu o matce a dítěti, je tam taky nějaká veliká tabulka toho kdy co má dítě umět … Ale pokud si kvůli tomu nechceš nic kupovat, myslím že takováhle tabulka bude někdě i na netu.
jasně že je to orientační, protože jak píšeš - každé dítě je jedinečné a to rozpětí může být v měsících :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
1.4.06 16:09

Evewolf , jaký je tvůj dojem z paní Jordánové? Já si tu knížku koupila a mám už kus přečtený (pravda trochu napřeskáčku :oops: ).

Je ohromně zajímavé, v čem všem paní Jordánová spatřuje souvislosti. Ke spoustě jejich teorií bych naopak měla výhrady.
Stojí za to se s ní setkat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2203
28.3.15 13:06

Nevíte kde ji prosím stáhnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589
28.3.15 13:42

Já si ji koupila ale ještě neotevřely nicméně jsem od ni četla Souvislosti to bylo moc super a Spratek, spis hledám odpovědi proč se co děje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24862
28.3.15 13:49
@Evewolf píše:
Ahoj maminy, čekatelky, snažilky atp. :wink:
objevila jsem jednu báječnou knihu o dětech, nebo spíš o vzájemných vztazích a přístupech …
Jsem zatím jen v polovině (koupila jsem jí v pátek v knihkupectví Dobry Bednářové v Celetné), ale jsem nadšená.
Dává tolik odpovědí - proč nespí, proč pláče, proč nechce jíst atd atd …
Napsala ji paní Zdeňka Jordánová a jmenuje se Tvoje dítě jako šance pro tebe …Tak. Jenom jsem se chtěla podělit, protože knih o tom jak, kdy a co má dítě dělat je mraky, ale knih o tom co dítě může cítit a hlavně proč to cítí je málo.

Děkuju za tip, juknu u ní tady u nás, snad jí seženu ;)
Já tedy na čtení moc čas nemám, jsem ráda, když si pročtu pár časopisů pro maminky a dceři večerní pohádky, ale na takovou knihu, bych snad čas po chvílích našla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teddie
28.3.15 13:54
@brulinka píše:
Nevíte kde ji prosím stáhnout?

Knihy se kupuji. Tvoje otazka je stejna, jako by ses ptala: Nevite, kde ukrast whisky Ballantines nebo kompaktni pudr od L'Oreal. Vychazi to cenove stejne. Pokud to beres takto, pak ta kniha pro Tebe asi nebude mit vyznam.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama