Tvrdá stolice u měsíčního miminka

60
22.5.20 16:31

Tvrda stolice u mesicniho miminka

Ahoj, mam dcerku (1 mesic) kojila jsem, ale musela jsem prestat, zacala jsem davat sunar, ale ted ma mala strasne tvrdou stolici a trpi u toho, uz jsem v plence nasla I primes krve jak tlaci a boli ji to…rekla bych ze ma stolici jak dospeli clovek. Sunar delame slabsi…mate nejake rady jak tu stolici zmekcit prosiim??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1291
22.5.20 16:36

Tak může to mít z toho Sunaru :think: třeba jí prostě nesedí.
Možná by stálo za to vyzkoušet jiné mléko. Ale nějak s rozumem, ne to střídat moc často, protože častá změna UM taky není pro miminko to nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
22.5.20 16:38

Dcera mi taky trpěla když prechazela z MM na UM byla jsem upozorněna, že mliko mám dělat jak je napsáno na mléce. Buď dát pár lžiček vody, čaje nebo mě sestra řekla malinko svestkove šťávy ale malé už byli 2 měsíce. Ta krev ve stolici s tím zkušenost nemám ale určitě bych informovala lékaře.
Pak malé pomáhalo hodně pomoct teploměrem ale to ji dělala babička já na to neměla, zabralo to malá se vykadila a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10389
22.5.20 16:57

Zkus jine UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
22.5.20 17:09

No prave se bojim koupit zase jiny protoze prvni jsem kojila rekli ze je na moje mleko asi alergicka protoze nam porad zvracela a mela pupinky po obliceji tak podle dr jsem koupila sunar hypoallergenic, po tom ji strasne bolelo bricho a byla nervozni ted ma 5 dni zase normalni sunar a tech 5 dni se sama nemuze vykakat…teplomer pomohl vcera ale stejne se u toho trapila nez to vytlacila..tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3724
22.5.20 18:05

Co to máš za doktorku, na tvoje mléko určitě alergická nebyla spíš na něco co si jedla. Zkoušela si vyřadit že stravy alergeny jako mlíko, soju a vajíčka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama