ty nejlepší golfky...

534
17.11.06 15:34

ty nejlepší golfky...

Hledala sem a nenašla…můžete mi prosím napsat jaké kdo máte golfky a jaké snimi zkušenosti?Na co se zaměřit při výběru…
Díky moc ulehčí mi to vybírání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11138
17.11.06 16:00

Taky přemýšlím jaké golfky. Hlavně, aby byly pohodlné pro dítě, které by si v nich mohlo i zdřímnout a aby se daly lehce složit do auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
17.11.06 18:58

Ahoj, nevim kolik do toho chces investovat, ale jestli to muze byt kolem 7000, tak doporucuji inglesinu Zippy. mame je temer rok a nas fifa v nich prozil cele leto, vcetne dovolene u more. A to je velky kocarovy spac:)
Skladne, lehke a zaroven prostorne…
Alca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.11.06 14:55

jééje no tak 7000,– to je teda moc :(
vůbec nevím na co se zaměřit..měla sem jedny v ruce a strašně špatně se snimi zatáčelo…snad to tak není u všech…
bobes

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.11.06 12:09

Ahoj, mám Jané Energy a jsem moc spokojená..Jestli zabrousíš do starších diskuzí, určitě na ně narazíš, hodně maminek je chválilo. Taky jsem dlouho vybírala-první golfky jsem koupila rychle a bez zkušeností a když jsem pak zjistila, že váží 10kg a protože bydlíme ve zvýšeném přízemí, tak jsem je vynášela i s Adélkou a byl to docela záhul. Jané mají cca 6kg, dobře se skládají, mají příjemnou rukojeť a dobře jezdí. Jediné, co mi chybí jevelký košík, ale to nemají žádné golfky (aspoň ne ty, na které jsem koukala), tak to řeším batohem. Ale mají super pláštěnku, Adélka je v tom jako v bublině a je jí tam teplo. :) Dokoupila jsem k tomu nánožník od Emitexu a dokud nenapadne sníh, budeme drandit. Jo a cena kolem 4 tis, hledej na internetu, jedna maminka psala, že už moc nejsou, prý zase na jaře.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2257
19.11.06 12:10

Ta nepřihlášená jsem byla já :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
20.11.06 13:58

Ahoj,

já jsem měla golfky Neonato Dakar Sport a byla jsem maxim. spokojená
http://cam-neonato.vltava2000.cz/…dsdetail.asp?… - tady je mají asi za nejlepší cenu, ale nevím, kolik chceš do golfek investovat.
Moc dobře se mi s nimi jezdilo, měly výborné polstrování a oboustrannou vložku pro menší mimi :! - záleží od kolika měsíců budeš chtít golfky používat. Byly lehké, měly 2 polohovatelné boudičky (celoroční a letní), výborný nánožník, košík a hlavně poloh. záda i nohy a odnímatelné madlo.
Taky záleží, jestli s nimi budeš jezdit celé léto nebo je budeš mít jen na cesty do auta. Pokud s nimi budeš jezdit hodně, třeba od jara do podzimu, tak už ať mají dobrou výbavu (nánožník, větší košík…) a dobré polstrování - pro pohodlí miminka :?:

Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama