Typ na dobrou pristylku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KarlaNim
Kecalka 249 příspěvků 04.01.17 12:00
Typ na dobrou pristylku?

Mame byt 2+1 a planujeme ze by sme koupili maly domek nekdy tento rok. Dcera ma skoro 2 roky a porad se v noci budi kdyz nemuze najit dudlik (je na nem zavisla, ale ma ho jen pres den) a nebo vyzaduje vaj.
Prisli sme na to ze kdyz nespime s malou v jednom pokoji budi se max jednou. S manzelem ted spime na gauci a jsme z nej uz rozlamani. Uvazobali jsme o nejake pristylce na gauc, ale treba dormeo 180×200 stoji skoro 5 000. To se mi zda dost. Ma nekdo s nejakou levnejsi dobrou zkusennost? Dekuji

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5118 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 12:30

Navstivte Purtex a tam vam uriznou jakoukoliv penu v kjakemkoliv rozmeru. A usiji potah

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >