Úbytek na váze ve 35. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pájinka25
Závislačka 2888 příspěvků 22.01.11 16:58
úbytek na váze

před týdnem v poradně, když jsem byla ve 35. týdnu jsem měla kilový úbytek na váze. Je to normální? Podle gynekologa teda jo, ale i tak mi to přijde divné. Je pravda, že nemám skoro vůbec hlad, když už do sebe něco nasoukám, tak je mi špatně. Tohle přece normální není ne? Příští týden už jdu na kontrolu do porodnice, tak snad to bude ok. Máte s tím někdo zkušenost?

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12800 příspěvků 22.01.11 17:30

je to normalni, nemusis vazit tunu, aby bylo dite ok

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 22.01.11 17:33

JJ,je to opravdu běžné,vůbec se nestresuj!!! :think:
Miminko má mít klidek a pohodičku! :hug:

žirafííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.11 17:58

ke konci těhu jsem taky neměla hlad , moc jsem nejedla i občas zvracewla a nakonec se mi narodil pořádnej macek :)

berushka18
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 22.01.11 18:56

ahojky , je to uplne normalni , neboj , se ke konci tehu vetsinou vaha o neco klesne, ja mela v listopadu nahore dnact kilo a kdyz jsem rodila (17.12) tak uz jsem mela nahore jen deset kilo , uz to videl i doktor v poradne a nic na to nikdo nerekl, na internetu jsem se pak docetla ze je to naprosto bezne.

jitina
Závislačka 2790 příspěvků 22.01.11 19:04

Ja jsem momentalne za cely tehu pribrala jen 5 kilo a to jsem pred vanocema mela jen 2,5 a nikomu to zvlastni nepripada!Jako muzes byt rada,ze jdes s vahou dolu,aspon nebudes mit po porodu co shazovat!Tak se takovyma hloupostma nezabyvej,zachvilu budes uz rodit!

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 23.01.11 11:34

Já šla s váhou dolů jen o kilo, ale bylo to asi až ve 38. týdnu a pak ve 40. jsem porodila :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >