Ubytování na Benecku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KacenkaKKK
Povídálka 35 příspěvků 23.02.18 07:54
Ubytování na Benecku

Chtěli bychom v srpnu s dvěma dětmi (7 měsíců a 3 roky) na dovolenou na Benecko. Doporučte prosím ubytování, kde jste byli spokojené, nejlépe s polopenzí a bazénem. Případně uveďte prosím místa, co rozhodně nedoporučujete. Moc děkuji

Ukázat recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

marin
Echt Kelišová 8845 příspěvků 23.02.18 08:50

Slyšela jsem chválu na toto ubytování: http://www.hotelbara.cz/
Dostala jsem na to doporučení od známé, ale nebyli jsme tam.

marin
Echt Kelišová 8845 příspěvků 23.02.18 08:55

A ještě když jsme minulý rok hledala ubytování do Krkonoš v létě, tak mě zaujalo toto:
http://www.penzion-dana.cz/
Ale už měli plno, takže jsme tam nebyli.

KacenkaKKK
Povídálka 35 příspěvků 23.02.18 09:18

@marin díky, do obou dvou jsem psala včera v noci, nic jiného jsem totiž nenašla. Bazén v Dane vypadá pěkně. Nemůžeme totiž ani do Liberce, tam je vstup od roku. Kolega ještě doporučil Šnek, ale ten je plný. V únoru už asi bude na něco lepšího pozdě :-(

nettie
Kelišová 5433 příspěvků 23.02.18 11:14

My byli v Báře, pro děti ideál. Ubytování teda žádný zázrak, ale velký hrací koutek u restaurace a milá obsluha to vyvážily.

Karleon
Kelišová 5051 příspěvků 23.02.18 21:29

My jsme byli v Báře loni první týden v létě a přijeli jsme nadšení! Pokoje pro rodinu skvělý, děti měly zvlášt´ svůj pokoj, tak jsme za nimi zavřeli dveře a nerušili je. Restaurace příjemná, akorát jsme v ní zůstávali až tak do 10 a pak se nám to prodražilo :-D Navíc jsme některé dny využili animační program a užili si to o to víc!

luciifer
Kecalka 211 příspěvků 06.03.18 07:46

Mohu se zeptat ten kdo byl na Benecku v létě jsou tam nějaké zajímavé turistické trasy a možnosti vyžití jak jste byli spokojeni? Jde mi o to abychom se tam nenudily?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama