Ubytování na Benecku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KacenkaKKK
Povídálka 48 příspěvků 23.02.18 07:54
Ubytování na Benecku

Chtěli bychom v srpnu s dvěma dětmi (7 měsíců a 3 roky) na dovolenou na Benecko. Doporučte prosím ubytování, kde jste byli spokojené, nejlépe s polopenzí a bazénem. Případně uveďte prosím místa, co rozhodně nedoporučujete. Moc děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reakce:
Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9201 příspěvků 23.02.18 08:50

Slyšela jsem chválu na toto ubytování: http://www.hotelbara.cz/
Dostala jsem na to doporučení od známé, ale nebyli jsme tam.

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9201 příspěvků 23.02.18 08:55

A ještě když jsme minulý rok hledala ubytování do Krkonoš v létě, tak mě zaujalo toto:
http://www.penzion-dana.cz/
Ale už měli plno, takže jsme tam nebyli.

KacenkaKKK
Povídálka 48 příspěvků 23.02.18 09:18

@marin díky, do obou dvou jsem psala včera v noci, nic jiného jsem totiž nenašla. Bazén v Dane vypadá pěkně. Nemůžeme totiž ani do Liberce, tam je vstup od roku. Kolega ještě doporučil Šnek, ale ten je plný. V únoru už asi bude na něco lepšího pozdě :-(

nettie
Kelišová 5486 příspěvků 23.02.18 11:14

My byli v Báře, pro děti ideál. Ubytování teda žádný zázrak, ale velký hrací koutek u restaurace a milá obsluha to vyvážily.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 23.02.18 21:29

My jsme byli v Báře loni první týden v létě a přijeli jsme nadšení! Pokoje pro rodinu skvělý, děti měly zvlášt´ svůj pokoj, tak jsme za nimi zavřeli dveře a nerušili je. Restaurace příjemná, akorát jsme v ní zůstávali až tak do 10 a pak se nám to prodražilo :-D Navíc jsme některé dny využili animační program a užili si to o to víc!

luciifer
Kecalka 212 příspěvků 06.03.18 07:46

Mohu se zeptat ten kdo byl na Benecku v létě jsou tam nějaké zajímavé turistické trasy a možnosti vyžití jak jste byli spokojeni? Jde mi o to abychom se tam nenudily?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >