Reklama

Ubytování na Benecku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KacenkaKKK
Povídálka 39 příspěvků 23.02.18 07:54
Ubytování na Benecku

Chtěli bychom v srpnu s dvěma dětmi (7 měsíců a 3 roky) na dovolenou na Benecko. Doporučte prosím ubytování, kde jste byli spokojené, nejlépe s polopenzí a bazénem. Případně uveďte prosím místa, co rozhodně nedoporučujete. Moc děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 23.02.18 08:50

Slyšela jsem chválu na toto ubytování: http://www.hotelbara.cz/
Dostala jsem na to doporučení od známé, ale nebyli jsme tam.

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 23.02.18 08:55

A ještě když jsme minulý rok hledala ubytování do Krkonoš v létě, tak mě zaujalo toto:
http://www.penzion-dana.cz/
Ale už měli plno, takže jsme tam nebyli.

KacenkaKKK
Povídálka 39 příspěvků 23.02.18 09:18

@marin díky, do obou dvou jsem psala včera v noci, nic jiného jsem totiž nenašla. Bazén v Dane vypadá pěkně. Nemůžeme totiž ani do Liberce, tam je vstup od roku. Kolega ještě doporučil Šnek, ale ten je plný. V únoru už asi bude na něco lepšího pozdě :-(

nettie
Kelišová 5480 příspěvků 23.02.18 11:14

My byli v Báře, pro děti ideál. Ubytování teda žádný zázrak, ale velký hrací koutek u restaurace a milá obsluha to vyvážily.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 23.02.18 21:29

My jsme byli v Báře loni první týden v létě a přijeli jsme nadšení! Pokoje pro rodinu skvělý, děti měly zvlášt´ svůj pokoj, tak jsme za nimi zavřeli dveře a nerušili je. Restaurace příjemná, akorát jsme v ní zůstávali až tak do 10 a pak se nám to prodražilo :-D Navíc jsme některé dny využili animační program a užili si to o to víc!

luciifer
Kecalka 212 příspěvků 06.03.18 07:46

Mohu se zeptat ten kdo byl na Benecku v létě jsou tam nějaké zajímavé turistické trasy a možnosti vyžití jak jste byli spokojeni? Jde mi o to abychom se tam nenudily?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >