Reklama

Dovolená Aljaška - nebyli jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sepos
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 15:53
Dovolená Aljaška

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás neabsolvoval dovolenou na Aljašce. Plánujeme, že bychom tam vyrazili a hodil by se jakýkoliv postřeh, názor, doporučení, cokoliv. :D

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 17.02.18 16:04

@sepos :mrgreen: :jazyk: :mrgreen: :mrgreen:

sepos
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 16:07
@Annabela11 píše:
@sepos :mrgreen: :jazyk: :mrgreen: :mrgreen:
? :D

ka2ka
Extra třída :D 12784 příspěvků 1 inzerát 17.02.18 16:14

Jéé přeju a závidím

sepos
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 16:30

@ka2ka
Vyražte taky.:)

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 17.02.18 16:45

@sepos byl můj šéf s moc se mu libilo. Co vyprávěl tak muselo být super

sepos
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 16:50

@Petra Z Rozhodovali jsme se mezi Špicberky a Ajlaškou a nakonec teda vyhrála Aljaška, tak už se moc těšíme:)

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 17.02.18 16:51

@sepos jo jo, uvidíte medvídky :mrgreen:

Lenka_Hal
Závislačka 4820 příspěvků 17.02.18 21:12

Planuju to take, hned jak nejmladsi povyroste. Nastesti to mame kousek. Jela bych spis pozdeji v lete, kvuli komarum, deer flies a jinym potvoram, jestli planujete vyjet do prirody…ty jsou obecne problem na severu (zila jsem hned u hranic s Kanadou a uz tam to byla sila).

sepos
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 21:26

@Lenka_Hal super moc děkujiza info.:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >