Ubytovanie na horách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 24.09.14 18:42
Ubytovanie na horách

Ahoj holky,

doporucite mi nejake ubytovanie na horach?
Preferujem Krkonose, ale je mi to asi jedno.
Podminka:moznost lyzovania :mrgreen:,dobra kuchyna, welness by nebol od veci, nemusi to byt uplne na deti zamerane.:-)
 Diky.

Reakce:
Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 24.09.14 19:11

Já bych mohla poradit jen Beskydy, ale je to tam úžasné..Ale pro vás to bude daleko ;)

http://hotelbauer.cz/

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 24.09.14 19:32

@Silwinka87
Vyzera to tam dobre.. :palec:

katulka3010
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 24.09.14 20:00
Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 24.09.14 20:43
@miisenka píše:
@Silwinka87
Vyzera to tam dobre.. :palec:

Hlavně je skvělé, že je sjezdovka hned u hotelu. v jídelně je velký dětský koutek a taky se tam pořádají různé akce pro děti. Taky je tam dobrá lyžařská školička..Personál velice příjemný a ceny víc než slušné..Když je pod nulou, uměle zasnĕžují, podle potřeby..Rolbují nĕkolikrát dennĕ..Navíc je tam nově ten bazén, který je v cenĕ..
Letos chceme jet znova.. :mrgreen:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 24.09.14 20:55
@Silwinka87 píše:
Hlavně je skvělé, že je sjezdovka hned u hotelu. v jídelně je velký dětský koutek a taky se tam pořádají různé akce pro děti. Taky je tam dobrá lyžařská školička..Personál velice příjemný a ceny víc než slušné..Když je pod nulou, uměle zasnĕžují, podle potřeby..Rolbují nĕkolikrát dennĕ..Navíc je tam nově ten bazén, který je v cenĕ..
Letos chceme jet znova.. :mrgreen:

az na tie detske veci-super..
:mrgreen:

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 24.09.14 22:15
@miisenka píše:
az na tie detske veci-super.. :mrgreen:
¨
Jééé sorry, jsem si to neuvědomila :mrgreen: Néé, jako je to tam bomba..U restaurace je i bar, kde můžete večer posedět..My už byli na hodně místech, ale sem se rádi vracíme..
Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 24.09.14 22:47
MAka.K8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 19:45

Ahoj už ste někdy jeli na hory s cestovní kanceláří? Jak to funguje zahrnuje to krom ubytování i permici na vlek? Nebo to se musí dokupovat zvlášť? PS:chci do Alp ne do našich hor :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >