Učební systém Logico

847
27.1.09 14:57

Učební systém Logico

Rada bych se zeptala jestli mate nekdo s timto systemem zkusenosti. Dneska jsem to koupila dceri jako darek (6 let) a byla jsem hrozne moc nadsena, tak jsem zvedava jak se ji to bude libit. Pokud to nekdo neznate, tak je to www.mutabene.cz. Mladsi jsem koupila tu nizsi verzi, jsou ji jen 3. Rozhodne to neni reklama, jen me zajima jestli to pouzivate a jestli jsou s tim deti spokojene. Dcera totiz veskere ucebni pomucky bojkotuje :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17050
1.7.10 12:51

Bubino, můj syn(3) je spíš akční typ… Pohyb to je jeho. Knížky ani nic učícího až tolik ne. Koupila jsem Logico Primo k Vánocům. A myslím, že se mu to líbí a překvapilo mě, kolik toho zvládl. Ale musí na to mít náladu, tak se k tomu dostaneme třea jen jednou za čtvrt roku. Ale i to považuju za úspěch, že alespoň něco. Určo ho to zas něco naučí:).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
17.2.17 13:54

Hezký den,
máme doma Logico Primo a děti moc baví. Dívala jsem se na všechny sady a nakonec jsem se dostala na slovenské stránky, kde mají jiná témata, přišly mi víc vzdělávací pro předškolní děti - Lidské tělo, vesmír, dopravní značky, roční období.
Máte je někdo doma? Zajímalo by mě, jaké aktivity v nich jsou, jestli to podporuje učení dané oblasti např. se určuje, kde jsou jaké části těla, nebo to je jen tak nazvané a aktivity jsou obecné - např. najdi dvě stejné ruce (a ruce se budou lišit např. v postavení prstů).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
17.2.17 15:06

Měli jsme cca od 3. let a dcera byla nadšená. S kamarádkami jsme si sady vyměňovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5753
19.2.17 13:53

@Bubina moc díky za tip! už googlím stránky a mladým - 3 roky určitě zakoupím. Bojujeme s opožděným vývojem řeči a tohle je super pomůcka!!! díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama