Občas se "zašprajcuje"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dědeček
Nováček 1 příspěvek 17.01.09 14:53
Občas se "zašprajcuje"

Jsem dědeček dvouapůlleté vnučky. Máme spolu pěkný vztah, chodíme často na procházky a občas se jí věnuji i doma u dcery. Někdy se stane, že se vnučka na procházce z ničeho nic vzepře, nechce pokračovat a chce jít domů k mamince. Pokud jí nevyhovím, pro:,–(í si to vztekáním a brekem. Stává se to výjimečně ale přece. Nedovedu si to vysvětlit, nevím v čem může být chyba. Sama vnučka také žádné vysvětlení nepodá, přestože je na svůj věk velice upovídaná a dokáže své potřeby docela dobře definovat. Máte někdo také takové zkušenosti?

Reakce:

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.01.09 16:03

Já bych řekla, že chyba nikde není. Děti jsou v tomto věku už často svéhlavé a snaží se pro:,–(it svou. Nemusí v tom být určitě žádný špatný úmysl, těžko říct, co se těm malým prckům honí hlavou. Jsou hodně citliví a na věci nejdou většinou ještě rozumem. Já teď se svou dcerou prožívám „první dětskou pubertu“, jak to nazvala naše dětská Dr.. Když má malá svůj den, tak je všechno špatně, cokoliv jí řekneme, je hned v opozici a všechno komentuje a proti všemu se staví. Ona je hodně ukecaná, ale když jí něco není vhod, jsou to opravdu pořádné komentáře. V tu chvíli je i paličatá a je těžké s ní hnout, to mě už berou všichni čerti. Ono to ty dětičky zase přejde a bude líp - než přijde ta opravdová puberta :roll: :roll: :wink:

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.01.09 16:06

Já bych řekla, že chyba nikde není. Děti jsou v tomto věku už často svéhlavé a snaží se pro:,–(it svou. Nemusí v tom být určitě žádný špatný úmysl, těžko říct, co se těm malým prckům honí hlavou. Jsou hodně citliví a na věci nejdou většinou ještě rozumem. Já teď se svou dcerou prožívám „první dětskou pubertu“, jak to nazvala naše dětská Dr.. Když má malá svůj den, tak je všechno špatně, cokoliv jí řekneme, je hned v opozici a všechno komentuje a proti všemu se staví. Ona je hodně ukecaná, ale když jí něco není vhod, jsou to opravdu pořádné komentáře. V tu chvíli je i paličatá a je těžké s ní hnout, to mě už berou všichni čerti. Ono to ty dětičky zase přejde a bude líp - než přijde ta opravdová puberta :roll: :roll: :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >