Učebnice druhá třída Ostrava - Dubina

Anonymní
9.10.20 10:06

Učebnice druhá třída Ostrava - Dubina

Vkládám anonymně protože zde mám hodně známých a nechci aby věděli že se stěhujeme. Děkuji. Ahoj prosím maminky které mají děti na základní škole ve druhé třídě nebo první, třetí na Dubině, jaké mají vaše děti a v jaké škole učebnice? Syn chodí do Hrabůvky do školy ale budeme se asi stěhovat a tady na škole se učí hlavně matematiku úplně nesmyslně. Já takové nesmysly na škole neměla a ani můj manžel nechápal a to je na matematiku dobrý, jen mu tím pletou hlavu a nechápal jak to má jednoduše vypočítat, dokud jsem mu to nevysvětlila tak jak jsem se to učila já, oni to musí dělat podle jakéhosi pravítka, naštěstí už to chápe i bez toho. Ale chtěla bych ho dát na školu kde jsou normální počty. Taky je na škole hodně šikany a pořád mu něco rozbíjejí, berou nebo ubližují. A hlavně mu tam pořád vnucují nějaké letáky s knihama a teď domů donesl dokonce knihy s lístečkem že prý pokud je chci tak za každou mám zaplatit 75kc a pokud ne tak v neporušeném stavu vrátit, no nevím ale takové vnucování je dneska normální? Ještě u druhákú u kterých je dost možné že to poničí než přijdou domů… děkuji a přeji krásný den

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama