Reklama

Účetnictví a ekonomie

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tarika
Stálice 98 příspěvků 06.01.17 10:33
Účetnictví a ekonomie

Dobrý den, potřebovala bych poradit s ucivem pro střední školy. Ekonomie a účetnictví konkrétně účtování formou FIFO a VAP. A hlavně kdo by mi vyřešil příklady na přiloženém testu. Možná bych poté potřebovala něco málo vysvětlit. Moc dekuju

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 06.01.17 11:16

Tak v tom úkolu máš pouze vyplnit účty (MD/D) a sestavit počáteční rozvahu, ne?

No a FIFO znamená zjednodušeně to, že nejprve spotřebováváš nejstarší dodávky (zásoby na skladě nadhodnoceny, spotřeba podhodnocena)
VAP (průměrování) máš při oceňování zásob při výdeji.

Nevím co konkrétně k tomu potřebuješ, ale zkus kouknout na tyto videa, mohla by ti pomoct
https://www.youtube.com/watch?…
 https://www.youtube.com/watch?…

tarika
Stálice 98 příspěvků 10.01.17 14:04

@Kotatko03 díky, díky FIFO i VAP mtody už zvládám, ale potřebuji poradit jak zaučtovat v přiložením testu. Konkretně se nejvic ztrácím ve výdejkách a příjemkách, ani na youtube jsem konkretně nic nenašla. Myslíš, že by jsi mi mohla test doplnit a ja bych si ho pol toho zkontrolovala?

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 10.01.17 19:41
@tarika píše:
@Kotatko03 díky, díky FIFO i VAP mtody už zvládám, ale potřebuji poradit jak zaučtovat v přiložením testu. Konkretně se nejvic ztrácím ve výdejkách a příjemkách, ani na youtube jsem konkretně nic nenašla. Myslíš, že by jsi mi mohla test doplnit a ja bych si ho pol toho zkontrolovala?

kouknu na to a písnu ti sz :kytka:

tarika
Stálice 98 příspěvků 12.01.17 20:20

@Kotatko03 to budeš moc hodná, v pondělí z toho píšeme :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama