Reklama

Fakulta zdrav. studií Pardubice - studujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 20:49
Fakulta zdrav. studií Pardubice - studujete ?

Ahojda, najde se tu prosím někdo, kdo studuje tuto fakultu obor ošetřovatelství? Zajímala by mne náročnost studia a zkušenosti. díky

Reklama

Reakce:

Jedna babička
Závislačka 3396 příspěvků 03.01.17 20:54

Dcera studuje třetím rokem na této fakultě, ale obor rentgenový laborant. První rok trošku makačka, ale další roky v pohodě, třeťák samá praxe. V porovnání, že já jsem před 3 lety dálkově studovala PF v HK - obor komunikace ve státní správě, tak fakt více předmětů až do třeťáku a fakt dřina.

Jedna babička
Závislačka 3396 příspěvků 03.01.17 20:54

Dcera studuje třetím rokem na této fakultě, ale obor rentgenový laborant. První rok trošku makačka, ale další roky v pohodě, třeťák samá praxe. V porovnání, že já jsem před 3 lety dálkově studovala PF v HK - obor komunikace ve státní správě, tak fakt více předmětů až do třeťáku a fakt dřina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:14

@Jedna babička Děkuji moc za příspěvek, to je hezké, že jste napsala. :mavam:…Slyšela jsem o této vš něco podobného, co říkáte…Ať se daří… :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama