Fakulta zdrav. studií Pardubice - studujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 20:49
Fakulta zdrav. studií Pardubice - studujete ?

Ahojda, najde se tu prosím někdo, kdo studuje tuto fakultu obor ošetřovatelství? Zajímala by mne náročnost studia a zkušenosti. díky

Reakce:

Jedna babička
Závislačka 3769 příspěvků 03.01.17 20:54

Dcera studuje třetím rokem na této fakultě, ale obor rentgenový laborant. První rok trošku makačka, ale další roky v pohodě, třeťák samá praxe. V porovnání, že já jsem před 3 lety dálkově studovala PF v HK - obor komunikace ve státní správě, tak fakt více předmětů až do třeťáku a fakt dřina.

Jedna babička
Závislačka 3769 příspěvků 03.01.17 20:54

Dcera studuje třetím rokem na této fakultě, ale obor rentgenový laborant. První rok trošku makačka, ale další roky v pohodě, třeťák samá praxe. V porovnání, že já jsem před 3 lety dálkově studovala PF v HK - obor komunikace ve státní správě, tak fakt více předmětů až do třeťáku a fakt dřina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:14

@Jedna babička Děkuji moc za příspěvek, to je hezké, že jste napsala. :mavam:…Slyšela jsem o této vš něco podobného, co říkáte…Ať se daří… :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >