Učitelství pro MŠ ( kombinovaně )

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 01.01.17 21:32
Učitelství pro MŠ ( kombinovaně )

Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne. Bydlím poblíž Žďáru nad Sázavou, takže hledám něco co není 3 hodiny cesty. Zatím se mi velmi zamlouvá Olomouc, ale tam prý přijmou maximálně 20 studentů do třídy, takže nejspíš bez šance :) Budu vděčná za každou radu. Třeba se tu mezi vámi najde někdo, kdo tento rok chystá také studovat, tak poradí :) Děkuji moc za každou odpověď

Reakce:

truelly
Závislačka 2783 příspěvků 01.01.17 21:35

ŠANCE ke na soukromé v Karvine. Najdi si pedagogika Karviná, seznam to jisti. Na veřejných školách je desny natresk. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 21:36
@verousek4 píše:
Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne. Bydlím poblíž Žďáru nad Sázavou, takže hledám něco co není 3 hodiny cesty. Zatím se mi velmi zamlouvá Olomouc, ale tam prý přijmou maximálně 20 studentů do třídy, takže nejspíš bez šance :) Budu vděčná za každou radu. Třeba se tu mezi vámi najde někdo, kdo tento rok chystá také studovat, tak poradí :) Děkuji moc za každou odpověď

mrkni škola maja mladá boleslav

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 01.01.17 21:37
@verousek4 píše:
Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne.

PdF MU Brno.
Přihlášek 193
Přijato 70
Výsledek v testu TSP - 40,72
Statistika viz http://is.muni.cz/…podminky.pdf

Ten výsledek je v řeči absolutních čísel - získat 18 bodů z 60 max. možných (viz statistika na http://www.muni.cz/…atistiky.pdf )
TSP - http:/muni. cz/tsp

Pouze TSP - žádné talentovky, foniatrie, nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >