Učitelství pro MŠ ( kombinovaně )

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verousek4
Povídálka 13 příspěvků 01.01.17 21:32
Učitelství pro MŠ ( kombinovaně )

Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne. Bydlím poblíž Žďáru nad Sázavou, takže hledám něco co není 3 hodiny cesty. Zatím se mi velmi zamlouvá Olomouc, ale tam prý přijmou maximálně 20 studentů do třídy, takže nejspíš bez šance :) Budu vděčná za každou radu. Třeba se tu mezi vámi najde někdo, kdo tento rok chystá také studovat, tak poradí :) Děkuji moc za každou odpověď

Reakce:
truelly
Závislačka 3016 příspěvků 01.01.17 21:35

ŠANCE ke na soukromé v Karvine. Najdi si pedagogika Karviná, seznam to jisti. Na veřejných školách je desny natresk. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 21:36
@verousek4 píše:
Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne. Bydlím poblíž Žďáru nad Sázavou, takže hledám něco co není 3 hodiny cesty. Zatím se mi velmi zamlouvá Olomouc, ale tam prý přijmou maximálně 20 studentů do třídy, takže nejspíš bez šance :) Budu vděčná za každou radu. Třeba se tu mezi vámi najde někdo, kdo tento rok chystá také studovat, tak poradí :) Děkuji moc za každou odpověď

mrkni škola maja mladá boleslav

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 01.01.17 21:37
@verousek4 píše:
Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne.

PdF MU Brno.
Přihlášek 193
Přijato 70
Výsledek v testu TSP - 40,72
Statistika viz http://is.muni.cz/…podminky.pdf

Ten výsledek je v řeči absolutních čísel - získat 18 bodů z 60 max. možných (viz statistika na http://www.muni.cz/…atistiky.pdf )
TSP - http:/muni. cz/tsp

Pouze TSP - žádné talentovky, foniatrie, nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >