Reklama

Učitelství pro MŠ ( kombinovaně )

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 01.01.17 21:32
Učitelství pro MŠ ( kombinovaně )

Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne. Bydlím poblíž Žďáru nad Sázavou, takže hledám něco co není 3 hodiny cesty. Zatím se mi velmi zamlouvá Olomouc, ale tam prý přijmou maximálně 20 studentů do třídy, takže nejspíš bez šance :) Budu vděčná za každou radu. Třeba se tu mezi vámi najde někdo, kdo tento rok chystá také studovat, tak poradí :) Děkuji moc za každou odpověď

Reklama

Reakce:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 01.01.17 21:35

ŠANCE ke na soukromé v Karvine. Najdi si pedagogika Karviná, seznam to jisti. Na veřejných školách je desny natresk. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 21:36
@verousek4 píše:
Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne. Bydlím poblíž Žďáru nad Sázavou, takže hledám něco co není 3 hodiny cesty. Zatím se mi velmi zamlouvá Olomouc, ale tam prý přijmou maximálně 20 studentů do třídy, takže nejspíš bez šance :) Budu vděčná za každou radu. Třeba se tu mezi vámi najde někdo, kdo tento rok chystá také studovat, tak poradí :) Děkuji moc za každou odpověď

mrkni škola maja mladá boleslav

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 01.01.17 21:37
@verousek4 píše:
Ahoj maminky, měla bych menší dotaz. Chtěla bych tento rok začít studovat Učitelství pro MŠ ( dálkově-kombinovaně ). Jenže mám strach, že neuspěju u přijímacích zkoušek. Většina z nich jsou buď nějaké TSP testy nebo SCIO. Nevíte někdo o nějaké dobré škole, kde nějaká šance na přijetí vůbec je. Záleží mi také na obtížnosti talentových zkoušek např. hraní na klavír. Základní noty zahraji, ale že bych byla nějaký virtuóz to opravdu ne.

PdF MU Brno.
Přihlášek 193
Přijato 70
Výsledek v testu TSP - 40,72
Statistika viz http://is.muni.cz/…podminky.pdf

Ten výsledek je v řeči absolutních čísel - získat 18 bodů z 60 max. možných (viz statistika na http://www.muni.cz/…atistiky.pdf )
TSP - http:/muni. cz/tsp

Pouze TSP - žádné talentovky, foniatrie, nic.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama