Jak přežít nechuť jít do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:24
Jak přežít nechuť jít do školy

Přeji krásné dopoledne,

jsem na střední škole v posledním ročníku a čeká mě v květnu maturita. Jenže každý den bojuji s nechutí vůbec vstanout z postele a do té školy jít. Čím více se mi to tam hnusí, jak falešní lidi, tak i třídní učitelka, na kterou není spoleh. Známky taky stojí za prd, protože mám odpor se jít vůbec učit a na tu školu odpoledne myslet, když jsem z ní konečně doma. Jenže si to nechci víc komplikovat a už z ní vypadnout. Prožil to tady někdo z Vás? Jak jste to zvládli? Opravdu mě to stresuje, snažím se trošku přibrat na váze, ale takhle mi to moc nejde. Děkuju za vaše reakce. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10995 příspěvků 02.01.17 10:28

Bude te min stresovat delat uklizecku nebo za kasou? Tak se na skolu vykasly :lol:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 02.01.17 10:29

Ber to jako motivaci. Tím že tam budeš chodit docílíš úspěšné maturity. Pokud chodit nebudeš, vyhodí tě.
Mě se taky nechtělo do školy ale chodila jsem protože jsem si uvědomovala svou povinnost. Ta škola je na něco dobrá a pokud k ní máš nechuť tak se na ni vykašli a zůstaň jen se základním vzděláním. Ale myslím, že toto zrovna nechceš :mrgreen: vydržela si to 3 roky tak těch 5 měsíců už dosáhneš do konce ne? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:29

@jahuhudka Myslela jsem, že z příspěvku jde vycítit, že se na to vykašlat nechci. ;) Ale díky za reakci. :palec: zakl.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:30

Mně pomohlo, když jsem si řekla, že to má konec. A maturity se neboj, tak stačí, když nebudeš mlčet. Je to fraška ta ústní. Horší pro mě byl napsat slohovou práci maturitní. Mysli na prázdniny, které tě čekají. :) Asi nemáš kluka, viď. S ním by to bylo snazší. Že bys aspoň přišla na jiné myšlenky. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:30

@KatieAndLily Budu muset, jen přemýšlím, jak to zvládnout psychicky :D zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:32

@Taao Mám přítele, snaží se mi pomáhat, je o 10 let starší. Ale ví, že se naštvu, když začneme rozebírat téma škola. :roll: Takže to nechává na mě. zakl.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:33

@jahuhudka Ale proč ji píšeš o kase? Znám spoustu zen středoškolacek a vysokoškolacek, které jsou za kasou, protože jinou práci nesehnaly. A už nemluvim o matkach s dětmi, pro které je kasa jediné vychodisko.

truelly
Závislačka 2775 příspěvků 02.01.17 10:33

A jaký máš obor, nedá se najít aspoň jeden předmět, na který by ses těšila?

Aamanda
Kelišová 5583 příspěvků 02.01.17 10:35

Zkus brát každý další den školy jako výzvu. Pokud jsi rozumná (což dle příspěvů jsi), tak školu dokončíš a nevybodneš se na to jen proto, že tě to nebaví a nechce se ti učit. Úplně tě chápu, taky mě střední nebavila ani trochu, zaměřila jsem se jen na cíl - mít maturitu. No a mám ji, stály ty nudný dny prosezený v lavici za to. Držím palce :kytka:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:37

@truelly Cestovní ruch, baví mě celkem zeměpis, ale že bych se na něj nějak těšila se říct nedá :zed:
@Aamanda Moc děkuji :hug:
 zakl.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:51

@jahuhudka Ale proč si myslíš, že za kasou jsou pouze analfabetky? :( Jak já jsem si přivydělávala za kasou při škole a byla tam spousta chytrých holek, které si přivydělávaly pri zaměstnaní. A se mnou tam byly budoucí právníci, lékaři a zubaři, tak nevím proc takovy despekt. Tu práci jsem milovala, narozdíl od své původní profese. :lol:

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 02.01.17 10:52

Měla jsem to úplně stejně. Radím vydržet, překousnout to a dotáhnout to do konce. Pak už totiž budeš mít navždy klid (pokud teda nepůjdeš studovat dal)

jahuhudka
Extra třída :D 10995 příspěvků 02.01.17 10:54

@Taao Ne ale ty co dostudovaly, to měly jako přechodnou činnost než našly něco lepšího. A ty co nedostudovaly to mají jako jednu z mála možností jak pracovat

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:58

@jahuhudka Není pravda. Vždyť jsem ti psala, že znám holky, které střední školu i VŠ dostudovaly, ale nesehnaly nic jineho. Dále chytré holky, které mají jako hlavní pracovní činnosti jinou práci, ale kasa jako přivýdělek. Takové jako ty znám od kasy, co se na nás dívali s despektem. :) Nic ve zlém.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >