Učíme se péct dorty

15.7.13 23:01

Učíme se péct dorty...

Ahoj, chtěla bych se zeptat podle čeho jste se učily péct dorty a nebo podle čeho se učíte…rozhodla jsem se našemu malému upéct dort k narozeninám a strašně touží po Mickey Mousovi a vůbec nevím jak na to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2528
15.7.13 23:11

Já pekla podle receptu od PPUSINA z diskuse DORT KTERY ZVLADNU I JA a super jsem na to antitalant a povedl se :dance: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenosnakocena
15.7.13 23:14

Dorty peču různé, ale tady http://peceni-s-laskou.webgarden.cz/…-bez-bouli-s má paní krásně udělané postupy na různé dorty. zatím se vždy povedlo… jinak krémy i jiné, ovoce i zdobení také, podle tohoto odkazu peču korpusy.

• Nahlásit
  • Citovat
140
15.7.13 23:19

Já chodím pro inspiraci sem: http://www.urybicky.cz/
Jsou tam recepty i postupy (například čokoládové plátky - http://www.urybicky.cz/…ak-na-folie/ ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
15.7.13 23:20

Já se dlouho odhodlávala a sbírala informace (původně hlavně ohledně potahování, ale našla jsem mnohé další užitečné věci) hlavně zde na emiminu v několika diskusích a pak na stránkách www.dortomanie.cz, tam je snad všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
15.7.13 23:52

Holky když nejste profesionálky a pečete dorty hoďte sem pro inspiraci foto vašich výtvorů pochlubte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
16.7.13 00:01

Já se tedy pochlubím (našla jsem pouze tři, ostatní mám na disku v autě:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
16.7.13 00:07

@Danielkaa ty jsou krásnéé :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4821
16.7.13 00:50

Me by bavilo hlavne je zdobit. Jsem na takove to modelovani a tak. Ale zatim mam za sebou jen 2 dorty pro segru k patnactinam. Ted mam malou princeznu, tak neni cas :roll: ale brala bych to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
16.7.13 02:38

Ja prni zkusila.jen tak no slo to tak sem zjiszovala info. Dortomanie, you tube - spousta postupu. A kremy a korpusy z dortomanie. Ted sem se jaksi sekla. a.delam furt jede krem. S malym 8m neni na experimenty.casu.
Ale co hlavne ze. chutna..
Zrovna bududelat zname a netusim jakej - ty platky z coko vypadaj suprove.
Jinak na fb pani ostravske dortiky - luxus. Ma. i navody a radi pres zpravy. Fakt doporucuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
16.7.13 03:30

Moc pěkné :-) taky hodím svůj exemplář :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
16.7.13 03:31

K výročí :-) 6 let…Spolu…Bohužel slovo dalo slovo a je to už 4tý měsíc pryč… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
16.7.13 06:53

Loni jsem dělala svůj první dort a zrovna Mickey Mouse ;) Letos jsem zvládla druhý dort, moc mě to bavilo. Recepty na korpus i krém mám z www.dortomanie.cz, potahovací hmotu jsem objednávala na mimibazaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
16.7.13 06:55

Ja cerpam rady a i spirace tady www.cakes.cz.
A tady jsou moje letosni dortiky pro deti k narozenina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
16.7.13 06:56

A druhy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu