Učitelství matematiky

47
17.7.13 14:24

učitelství matematiky

Ahojte

chtěla bych se zeptat zda nějaká dobrá duše studuje nebo studovala obor matematika se zaměřením na vzdělání :)

Chci se poptat jak se tento obor studuje a jaké jsou požadavky na kombinované studium.

DÍKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

378
17.7.13 14:30

Nestudovala jsem, na matiku jsem úplně blbá :mrgreen: Ale požadavky na studium si spíš zjisti na konkrétni uni a fakultě, kde chceš studovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 15:01

Souhlasím, chce se optat na vybrané fakultě, všude je to jiné :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
17.7.13 15:03

Ahoj studuji matematiku se zaměřením na vzdělávání jako navazující studium. Studium probíhá jednoduše, základ je matika, která je doplněná o didaktické předměty. Od září se chystám na povinnou praxi. Tak se klidně ptej co tě zajímá. Ohromná výhoda je ta, že je tu málo holek :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
17.7.13 15:03

Spíš mě zajímá jestli se celé hodiny počítá, nebo jde jen o teorii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
17.7.13 15:05

Jasně, že se počítá. Teorie se probírá na přednáškách a to co se probere tam, se pak počítá na cvičeních. Některá cvika jsou formou odevzdaných domácích úkolů a zápočet za ně se uděluje diskuzí nad chybami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
17.7.13 15:05

@Aneta.Berg
a kde ji stududeš?
přemýšlím od příštího roku na upol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
17.7.13 15:07

Jinak nesouhlasím s tím, že nejvíc se dozvíš na fakultě. Tam jsou to jen obecné věci. I když v jistém způsobu ano - nejlepší je zajít si na přednášku, jsou veřejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
17.7.13 15:09

Já v Brně. A chceš začít bakalářem nebo už nějakého máš? Já jsem jako bc. měla matematické modelování a na vzdělávání se zaměřuji až teď, ale myslím, že to bude podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
17.7.13 15:11

Jinak jestli jsi z jiného města než z Olomouce, tak vřele doporučuji. Já tam jezdím za kamarádkou, která studuje taky pajďák a je to úžasný město, má takovou pravou studentskou atmosféru a je nádherný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
17.7.13 15:17

Začínat bc na pajdáku a rovnou matematiku se zaměřením na vzdělávání.
I když bydlím kousek od brna nějakých 60km, tak mě nějak víc přitahuje Olomouc.
A taky si myslím že to tam bude lehšíííí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
17.7.13 16:49

Jo to rozhodně, navíc je to tam perfektně uzpůsobený cyklistům, takže ušetříš za lítačku. Ale zas myslím, že muni má pořád o něco lepší prestiž co se pedagogické fakulty týče, ale to už záleží na tobě. Výhoda Brna je zas to, že si můžeš udělat rozvrh jaký chceš, na upolu je to omezený a rozvrh je často nalajnovanej katedrou, protože je to o něco málo menší fakulta než Brno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
18.6.16 16:33

Ahoj, nevíte někdo, jestli se kvadratické rovnice učí na základní škole? + jestli se tam učí pracovat s logaritmy.
Myslím si, že ne, ale nejsem si 100% jistá.
Děkuji za odpovědi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
25486
18.6.16 16:48

@Aneta.Berg můžu se zeptat, kde to studuješ a zda to jde i dálkově, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
18.6.16 16:54
@brumdinka píše:
@Aneta.Berg můžu se zeptat, kde to studuješ a zda to jde i dálkově, díky

Nevím, jestli sem slečna ještě chodí, ale psala, že v Brně, takže bych hádala, že zde: https://www.muni.cz/ped

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama