Reklama

Ucpaný nos bez příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Longiana
Stálice 65 příspěvků 09.03.18 21:41
Ucpaný nos bez priciny

Ahoj holky, mám takový dlouhodobý problém. Začalo to v těhotenství před téměř pěti lety. Trpím na ucpaný nos, mírnou vodnatejsi sekreci, jsem bez čichu a chuti. Střídají se období klidu s obdobím stále ucpané nosu jako je teď. Byla jsem na vyšetření u ORL, kde nic nezjistili. Dále na alergologii, kde mám také vše v pořádku. Kožní i krevní testy jsou negativní. Užívám dlouhodobě avamys nosní sprej na předpis lékaře. Vůbec nevím z čeho se mi ten nos ucpava. Už jsem z toho nešťastná. Lékaři si neví rady. Stalo se to někomu z vás? Děkuji za jakékoliv rady

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 09.03.18 21:58

Já měla ucpaný nos ale z toho že jsem si stále kapala kapky..olynth, muconasal apod. svinstva, byla jsem závislák. :zed:

Longiana
Stálice 65 příspěvků 09.03.18 22:00

Tak tomu se práve snažím vyhýbat. Stříkam si jen ten avamys

marka123
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 09.03.18 22:05

Avamys neznam, predpokladam, ze je v nem jina ucinna latka nez v olynthu apod… Protoze jinak bych taky tipla zavislost, taky uz jsem ji mela, dokonce 2×, uz si zadne kapky v zivote nesmim koupit:D
Pokud neni mozne ze je to tim, tak me napada alergicka ryma, ale to by vam snad zjistili pri alergologii, zkuste nosni konvicku, planuju si ji tez poridit, pry je to hotovy zazrak, treba vam pruplachy pomohou.

Janli
Kelišová 5424 příspěvků 9 inzerátů 09.03.18 22:13

Jo, mám to taky. Vyšetření negativní, příčina neznámá. Chuť a čich tedy mám. Dvě období v životě jsem byla bez problémů. Když jsem brala prednizon a když jsem kvůli předčasnému porodu brala koňský dávky kortikoidů.
Mám za sebou i spoustu pokusů o alternativní léčbu a nic.

Jtecka
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 23:08

Avamys je kortikoid, nedivim se, ze nemate cich a chut-dlouhodobe uzivani muze mit zavazne nasledky :( navic je to lek na alergii, kterou jak uvadite vam neprokazali :( zkusila bych jineho lekare (zahleneni tzv. zadni vodnatou rymou muze souviset se spoustou jinych onemocneni)…

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 08:45

Tak jestli dlouhodobe strikas kortikoidy, tak si totalne odrovnas sliznici. Vysad je. Kup vincentku nebo cokoli prirodniho na regeneraci. Zkusilas vysadit lepek a mlecne? Tim bych zacala a vydrzela.
Jeste bych nasadila probiotika a jecmen, chlorelu, spirulinu. Upravuji ph v tele, cisti strevo a vyzivuji.

Reflex
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 10.03.18 08:48

Kortikoidy ovlivňují chuť, při pár kapkách kortikoidu do oka téměř hned ztrácím chuť.

Longiana
Stálice 65 příspěvků 10.03.18 11:34

Holky děkuji, zkusím to :hug: :andel:

Longiana
Stálice 65 příspěvků 10.03.18 11:37

Ono totiž doktorka mi říkala, že můžu být alergická na něco co nejde zjistit a ať si ten sprej stříkam. Je to zvláštní :nevim:

kaja00
Extra třída :D 13431 příspěvků 10.03.18 13:56

Já mám alergickou rýmu a avamys užívám, tak nevím :nevim: Zkus tu konvičku ale, určitě neublíží :palec:
Akorát jste mě s tím avamysem trochu znejistili, ale snad když to je alergická rýma, tak je to v pořádku, doktorce věřím :think:

Longiana
Stálice 65 příspěvků 10.03.18 16:48

@kaja00 jo když máš alergickou rýmu, tak si myslím, že je dobře, že užíváš ten sprej. Aspoň víš na čem jsi. U mě doktoři neví nic

kaja00
Extra třída :D 13431 příspěvků 10.03.18 17:09

@Longiana já doufám, ale už ho beru rok, takže bych si těžko odvykala :lol:
To mě mrzí, fakt nevím, zkus tu konvičku, třeba zabere, ale pokud ne, tak nevím co s tím :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama