Jaký je Šternberk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 09.03.18 17:35
Jaký je Šternberk?

Byly jste někdo ve Šternberku? Jaký přístup? Pomohli vám?

Reakce:
j-p
Extra třída :D 11740 příspěvků 09.03.18 17:53

@Andrea0603 :) podle toho s čím? :mrgreen: :lol: Divná otázka :think: :roll: já jezdím na pohotovost do Šternberku když je problém a vždy pomohli.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16836 příspěvků 09.03.18 18:05

Moravský (u Olomouce) nebo Český? Se musíš ptát konkrétně. ;) Vč. toho, co chceš vědět, vůbec to není rozpoznatelné. :think:

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 09.03.18 18:58

Omlouvam se. Myslela jsem psychiatrickou léčebnu ve štemberku. Mám poruchu osobnosti, deprese, úzkosti a sebepožkozovani. A nevím pro jakou léčebnu se rozhodnout

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 19:23

Ahoj, ja mam zkusenost s Brnem a mihu rict jedine, nikdy vice. Podotykam, je to pouze muh nazor.Se Sternberkem zkusenost osobni nemam, ale slysela jsem, ze to neni spatne. S Olomouci nemam primou zkusenost, ale nakonec to byla prave lekarka z Olomouce, ktera mi dokazala pomoci, schazely jsme se u me doma, protoze se zname a pratelime se. Nebyt ji, nevim zda bych tu dnes jeste byla, svou praci bere jako poslani.Vim,ze jsem asi moc neporadila, ale rozdil je jeste v tom, ze ve Sternberku je psychiatricka lecebna a v Olomouci jsi na psychiatrickem oddeleni.

j-p
Extra třída :D 11740 příspěvků 09.03.18 19:31

@Andrea0603 :) tak za mne teda lepší Šternberk jak Olomouc. :hug:

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 09.03.18 19:56

No já se porad nemůžu rozhodnout. Chci aby mi někde pomohli a je mi docela jedno kde to bude.Ale pořad váham mezi Šternberkem a Olomouci. Olomouc je klinika ale ma dobre recenze.

j-p
Extra třída :D 11740 příspěvků 09.03.18 20:35

@Andrea0603 :) :D v Olomouci nepoznali ani ze mám paniku a trauma z porodu ;).Svedli všechno na laktacni psychozu. Takze za mne Olomouc nikdy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >