K jakému lékaři s penisem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.03.18 10:28
K jakému lékaři s penisem

Prosím, nevěděl by někdo, kam zajít s penisem k lékaři? Prý existuje něco jako „pánská gynekologie“. Na urologii se manžel netváří. Ideálně západočeský kraj. Má na penisu takové bílé ložisko, stále ho to bolí, koupila jsem přípravky na mykózu, ale vůbec to nepomáhá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 09.03.18 10:30

Urologie. Je to doktor jako každý jiný. My taky chodíme na gyndu. Jen ať jde a nic nezanedba.

jankajj
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 09.03.18 10:30

Urologie.

Fíková
Kelišová 5221 příspěvků 09.03.18 10:33

S tímto na kožní, asi máš namysli andrologii, ale tam se spíš řeší poruchy erekce a plodnosti.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 09.03.18 10:35

No, tak podle mě spíš kožní - dermato venerologie.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 09.03.18 10:43

Jo, to by mohlo být, dermato venerologie. Ale třeba já mám kožní mladou ženskou, tak.. :oops:

jankajj
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 09.03.18 10:48

Andelka83: Já měla gynekologa taky mladého fešného doktora, a zvykla jsem si.
Ostatně mladou doktorku může chytnout i na urologii, ne. Na druhou stranu určitě jsou chlapi /lehce homofobní/, kteří by zas neradi vyšetření na penise od chlapa, ne:)

Anonymní  09.03.18 10:52
@andelka83 píše:
Jo, to by mohlo být, dermato venerologie. Ale třeba já mám kožní mladou ženskou, tak.. :oops:

no právě, ráda bych mu pomohla, je z toho špatný a bolí ho to, ale tedy představa, že jde k lékaři vyndat penis ze slipů je pro něj nějak špatně stravitelná. Máme to tím gynekologem jednodušší, to je prostě doktor přes pipky. Ne kožař, co na to není specializován.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 09.03.18 10:53

@jankajj no hlavně aby někam šel.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 09.03.18 10:55
@Anonymní píše:
no právě, ráda bych mu pomohla, je z toho špatný a bolí ho to, ale tedy představa, že jde k lékaři vyndat penis ze slipů je pro něj nějak špatně stravitelná. Máme to tím gynekologem jednodušší, to je prostě doktor přes pipky. Ne kožař, co na to není specializován.

Je na to specializován. ;) A vídá to častěji, než si myslíš. Ale co, tak ať mu upadne, když mu je blbý ukazovat lékaři svoje přirození :mrgreen: :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 09.03.18 10:57
@andelka83 píše:
Jo, to by mohlo být, dermato venerologie. Ale třeba já mám kožní mladou ženskou, tak.. :oops:

To vadí čemu? Koho potká v nemocnici taky nevíš. Když jsem byla v nemocnici s gyn obtíží, tak se mi tam vystřídalo celkem dost fešných mladých lékařů :mrgreen:

Fíková
Kelišová 5221 příspěvků 09.03.18 11:00
@Anonymní píše:

Pokud je to dermatovenerolog, tak specializovaný je a taky je na to zvyklý.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 09.03.18 11:23
@radkka píše:
To vadí čemu? Koho potká v nemocnici taky nevíš. Když jsem byla v nemocnici s gyn obtíží, tak se mi tam vystřídalo celkem dost fešných mladých lékařů :mrgreen:

Tak jako nevadí to ničemu že jo. Když musíš tak musíš. Ale znáš chlapy.

Anonymní  09.03.18 11:33

Chlap byl na urologii.

Anonym, kvuli chlapovi.

Nairol
Echt Kelišová 8770 příspěvků 09.03.18 12:25
@Anonymní píše:
no právě, ráda bych mu pomohla, je z toho špatný a bolí ho to, ale tedy představa, že jde k lékaři vyndat penis ze slipů je pro něj nějak špatně stravitelná.

Tak at si vezme trenky, ne?
Muj muz by se taky hanbou propadl, kdyby se mel nekde ukazat ve slipech. 8o :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama