Nezvyklé záchvaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.03.18 22:40
Nezvykle záchvaty

Dobrý den, mám dost nezvyklý dotaz. Bydlím s mámou a jejím přítelem. Ten ale občas dostane,,záchvat”. Chodí po byte jakoby chrochta a těžce dýchá. Dneska došel až ke mě do pokoje, sedl si na židli a začal chrapat. Tak sem ho šla vzbudit, ale ukázalo se, ze záchvat pokračuje, měl takovej skelnejnpohled, hrozne se potí, odpovídal jen : no, Jo, v pohodě…
Ale nechápal kde je, kdo sem a došlo to až k tomu, ze si zřejmě myslel, ze spolu něco mame a chtěl mě líbat a vůbec nechápal, proč nechci. Když sem řekla jméno mámy, nedokázal ho ani zopakovat a netušil kdo to je…
Dost mě to vyděsilo, nicméně k doktorovi nechce. A tak by mě zajímalo jak dat takovému člověku,,první pomoc”?
Vím jak postupovat u různých zranění, bezvědomí a pod. Ale s tímhle si nevím rady :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 08.03.18 22:46

To neni sranda.. Doktor je jedine reseni a pokud nechce dobrovolne, tak pri zachvatu okamzite volat sanitku :palec:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 08.03.18 22:52

A neni jen namesicny? :nevim:

Co na to rika tvoje mama?

Anonymní  08.03.18 22:55

@Ms.Ragdoll na namesicnost se asi musí napřed usnout a když ho jakoby,,profackuju” přeci by se vzbudil ne?
Máma si mysli, ze je to něco jako epilepsie, ale tady se o tom vůbec nesmí mluvit :nevim:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 08.03.18 22:57
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll na namesicnost se asi musí napřed usnout a když ho jakoby,,profackuju” přeci by se vzbudil ne?
Máma si mysli, ze je to něco jako epilepsie, ale tady se o tom vůbec nesmí mluvit :nevim:

jak jako nesmi mluvit? :think:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 08.03.18 22:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dost nezvyklý dotaz. Bydlím s mámou a jejím přítelem. Ten ale občas dostane,,záchvat”. Chodí po byte jakoby chrochta a těžce dýchá. Dneska došel až ke mě do pokoje, sedl si na židli a začal chrapat. Tak sem ho šla vzbudit, ale ukázalo se, ze záchvat pokračuje, měl takovej skelnejnpohled, hrozne se potí, odpovídal jen : no, Jo, v pohodě…
Ale nechápal kde je, kdo sem a došlo to až k tomu, ze si zřejmě myslel, ze spolu něco mame a chtěl mě líbat a vůbec nechápal, proč nechci. Když sem řekla jméno mámy, nedokázal ho ani zopakovat a netušil kdo to je…
Dost mě to vyděsilo, nicméně k doktorovi nechce. A tak by mě zajímalo jak dat takovému člověku,,první pomoc”?
Vím jak postupovat u různých zranění, bezvědomí a pod. Ale s tímhle si nevím rady :zed:

Tyhle zachvaty ma jen doma?
Nerekla bych, ze je to v pohode.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 08.03.18 22:58
@Anonymní píše:
Máma si mysli, ze je to něco jako epilepsie, ale tady se o tom vůbec nesmí mluvit :nevim:

Namesicny clovek se budi hodne blbe a spravne by se to vubec delat nemelo. Proste ho jen odvest zpet do postele a nebudit. Muze se ti klidne zdat, ze komunikuje, neco dela, klidne zapina televizi, odemyka dvere apod, ale je mimo a nepamatuje si, nevi o tom…

Co na to rika on, ze toto dela?

EDIT: on to dela i normal pres den? Ne v noci kdyz se spi? :think:

Příspěvek upraven 08.03.18 v 23:00

Anonymní  08.03.18 22:58

Nesmí se o tom mluvit, protože to zakázal a umí bejt dost protivnej :pocitac:
Nevím, já sem s nim jen doma… :nevim: v pohodě to fakt není…

Anonymní  08.03.18 22:59

Jeho jediná reakce : nikdo o tom nebude mluvit, nikdo to nesmí vedet.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 08.03.18 23:01
@Anonymní píše:
Jeho jediná reakce : nikdo o tom nebude mluvit, nikdo to nesmí vedet.

a neni mozne ze ma nejakou nemoc a nechce o ni mluvit, nechce aby jsi to vedela? Kolik je mu let?

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 08.03.18 23:06

Jeste me napadl Hypoglykemický záchvat :think:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 08.03.18 23:19

Ja jen ze jestli to chce tajit, tak tohle neutaji. Bude se mu to stavat v praci, venku, kdekoliv, kdyz to nebude resit.

Ani tva mamka o tom nechce mluvit, kdyz jste samy?

Pokud na tebe neco intimne zkusil, tak se te to sakra tyka a je logicke, ze to resis.

@Anonymní píše:
Vím jak postupovat u různých zranění, bezvědomí a pod. Ale s tímhle si nevím rady :zed:

Loll
Závislačka 2877 příspěvků 09.03.18 02:59

Zavolala bych zachranku, az se to bude opakovat.

elena.78
Kecalka 477 příspěvků 09.03.18 04:02

Tak tohle bych teda řešila! Minimálně bych od něj chtěla vědět jakou trpí nemocí- pokud se s ní léčí, pokud nikam nedochází, tak bych trvala na vyšetření, např. na neurologii. Vždyť může trpět nějakou psychickou nemocí- schizofrenií, co když mu jednou rupne v kuli a ublíží Vám? S pár takovýma lidma jsem se profesně potkala a není to p.del. Nemáš možnost zeptat se na ty jeho záchvaty někoho z jeho okolí, např. bývalé rodiny?

Verun83
Echt Kelišová 7854 příspěvků 34 inzerátů 09.03.18 04:50

Pri zachvatu bych zavolala sanitku

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama