Reklama

Potřebuji pomoct

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 09.03.18 16:49
Psychiatrická léčebna Šternberk?

:) Potřebovala bych pomoct? Nemáte někdo zkušenosti se Štenberkem nebo psychiatrickou klinikou v Olomouci? Mám se rozhodnout mezi těmito dvěma a nevím kde by mi to pomohlo víc. Děkuji

Příspěvek upraven 10.03.18 v 09:45

Reklama

Reakce:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 09.03.18 19:01
@Andrea0603 píše:
Potřebovala bych pomoct? Nemáte někdo zkušenosti se Štenberkem nebo psychiatrickou klinikou v Olomouci? Mám se rozhodnout mezi těmito dvěma a nevím kde by mi to pomohlo víc. Děkuji

Ahoj, bohužel Ti přímo neporadím, ale myslím, že by bylo dobré změnit název diskuze (@admin), aby lidi věděli, s čím potřebuješ pomoci rovnou.

Našla jsem nějaké starší info zde: http://www.rodina.cz/…17687267.htm a diskuzi https://www.emimino.cz/…berk-303570/ - ovšem nevím, jestli je to Šternberk / Štenberk, co hledáš - zkus se podívat. Přeji, ať je lépe :kytka:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama