Potřebuji pomoct

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea0603
Povídálka 18 příspěvků 09.03.18 16:49
Psychiatrická léčebna Šternberk?

:) Potřebovala bych pomoct? Nemáte někdo zkušenosti se Štenberkem nebo psychiatrickou klinikou v Olomouci? Mám se rozhodnout mezi těmito dvěma a nevím kde by mi to pomohlo víc. Děkuji

Příspěvek upraven 10.03.18 v 09:45

Reklama

Reakce:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 09.03.18 19:01
@Andrea0603 píše:
Potřebovala bych pomoct? Nemáte někdo zkušenosti se Štenberkem nebo psychiatrickou klinikou v Olomouci? Mám se rozhodnout mezi těmito dvěma a nevím kde by mi to pomohlo víc. Děkuji

Ahoj, bohužel Ti přímo neporadím, ale myslím, že by bylo dobré změnit název diskuze (@admin), aby lidi věděli, s čím potřebuješ pomoci rovnou.

Našla jsem nějaké starší info zde: http://www.rodina.cz/…17687267.htm a diskuzi https://www.emimino.cz/…berk-303570/ - ovšem nevím, jestli je to Šternberk / Štenberk, co hledáš - zkus se podívat. Přeji, ať je lépe :kytka:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama