Ujak 2020/2021

Anonymní
25.2.21 11:12

Ujak 2020/2021

Ahoj, našel by se tu někdo kdo studuje dálkově na ujaku v roce 2020/2021? Ráda bych se ucházela o místo na vyšší pozici, zkušenosti i praxi dávno mám, ale bez titulu mám smůlu. Tak to holt ve státní správě chodí. Tuto školu jsem našla na internetu jako údajně nejlehčí, ale prý poslední roky se dá náročnost studia srovnat s jinou soukromou školou. Tak by mě zajímalo, zda mám při třech dětech šanci jí vystudovat, nebo se na to raději vyprdnout. Je mi jasné, že bych se učila jen po večerech.
Uvažuji o oborech mezinárodní vztahy a diplomacie nebo právo v podnikání. Našel by se tu někdo kdo to teď studuje a mohl by mi k tomu říct víc?
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.2.21 18:10

Tuto školu mám bohužel za sebou. Titul jsem nepotřebovala, studovala jsem na mateřské, abych si rozšířila obzory. Velká část studentů tam byla právě proto, aby měla titul do zaměstnání. Zaměstnavatel jim mnohdy to studium platil. Jako jo, nenadřeš se. Kombinované studium cca 5 dní za semestr (so+ne), občas vyučující zapomněl přijít do hodiny, nebo přišel s helmou v ruce, že je hezké počasí, ať jdem domů, že se jede projet. Rozhodně bych kvalitu nesrovnávala s jinými soukromými VŠ, ale spíš se střední školou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat