Úklid před porodem?

791
14.7.15 15:05

Úklid před porodem?

Dnes už jsem se naštvala, že rodí všichni okolo mě a ukidila celej byt. Lezla jsem i po čtyřech a vytírala :mrgreen: Máte někdo zkušenosti s tímhle vypuděním miminka? Poslední tři dny mám v noci poslíčky, že nemůžu spát (celé těhu jsem je doted neměla) a ted mě po tom úklidu tlačí podbřišek, jak kdyby mi tam malá uplně sklouzla - hlavně když chodím, tak mě to tlačí :lol: Za dva dny mám termín, ale pořád doufám, že se malá umoudří a vyleze dřív. Myslíte, že by to dneska mohlo dopadnout? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13456
14.7.15 15:09

@dbaruse kazdej to ma, jinak taky sem malyho chtela, vypudit tak sem porad uklizela chodila na prochazky a vubec zkousela vsechno co sem, kde slysela nebo precetla a on nic, nakonec vylez az 2 dny po terminu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
14.7.15 15:10

Na to ti asi nikdo přesně neodpoví. může a nemusí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
14.7.15 15:11

Zkusila bych takové ty babské rady - vanu plnou teplé vody, sex, hodně procházek… držím pěsti, aby to všechno dobře dopadlo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
14.7.15 15:11

@Spokojení Spíš mě tak zajímají vaše zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14605
14.7.15 15:13

@dbaruse tyhle babské rady někomu vyjdou, jiným ne. Tak přeji rychlý porod :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
14.7.15 15:15

Já u prvního zkoušela téměř všechny zaručené rady a nepomohlo nic. 4 dny po termínu si prcek sám řekl, že chce jít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14605
14.7.15 15:16

@dbaruse dobře tak přesně. Uklidila jsem celé patro po malování, umyla okna a nic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
14.7.15 15:19

Stejnak to přijde, až to bude mít přijít.. :D S prováděním babských rad i bez nich :)))
Já rodila den po prvním termínu a nic spešl jsem pro to nedělala… Kamoška zas šílela, lítala po schodech, po dlouhých procházkách, umejvala okna a všechno a přenášela skoro 14 dní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
14.7.15 15:21
@Lejaa píše:
Stejnak to přijde, až to bude mít přijít.. :D S prováděním babských rad i bez nich :)))
Já rodila den po prvním termínu a nic spešl jsem pro to nedělala… Kamoška zas šílela, lítala po schodech, po dlouhých procházkách, umejvala okna a všechno a přenášela skoro 14 dní :D

Mě to taky nepomohlo :mrgreen: Ale aspoň jsem hezky vygruntovala a udělala něco pro svoje zdraví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
14.7.15 15:24

Uklidila jsem celý dům, zalívala jsem každý den zahradu a nic. Pak jednou cca 2hod. po sexu mě praskla voda a začala jsem rodit. Těžko říct, zda sex tomu pomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6532
14.7.15 15:28

Já jednoznačně doporučuju sex. U mě spustil dva porody ze tří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4564
14.7.15 15:28

@dbaruse To je strašně individuální. U prvního jsem zkusila snad všechno kromě ricinového oleje, poslíčky jsem taky měla, ale dole zavřeno. Nakonec vyvolávačka 41+1 a stejně nechtěl ven. U druhého jsem zase prodělala otravu jídlem dva dny před termínem a ani půl dne úmorného zvracení a křečí, ani straší prcek skákající po břiše ho nevyhnal. Ty poslední dny těhotenství jsou strašný, ale prostě se to musí přečkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
14.7.15 15:31

Joo tak zrovna sex na mě neplatí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1470
14.7.15 15:32

U první jsem porodila o tři týdny dřív nejspíš i proto, že jsem trhala jahody. Tentokrát jsem vyzkoušela snad všechny rady, jahod natrhala mraky (dr radila hlavně sex :roll: ), ale malýmu se prostě ven nechtělo. Hamilton vyvolal jen silné půldenní poslíčky.
Den před termínem jsem nastoupila na vyvolání a narodil se ještě než mi zavedli tabletku :)
Pokud se prckovi nechce, nevyžene ho z babských rad nic.
Takže tfuj, tfuj, ať to máte brzy za sebou :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama