Ukončení insolvence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andilek89
Kecalka 130 příspěvků 14.04.19 08:46
Ukončení insolvence

Dobrý den chtěla jsem se zeptat teď v dubnu mi byla ukoncena insolvence ale z výplaty mi strhli přes 8 tisíc korun a to minulý měsíc si měli strhnout jen 3600kc a strhli si 7333 Kč volala jsem správci zvedla to sekretářka a řekla mi že doplatek mi pošlou na účet a doteď nic nepřišlo teď v dubnu po dalším strhnutí se snažím dovolat správci aby mi to laskavě vysvětlili a nemůžu se dovolat co ted s tím mám dělat? Děkuji za rady

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 09:07
@andilek89 píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat teď v dubnu mi byla ukoncena insolvence ale z výplaty mi strhli přes 8 tisíc korun a to minulý měsíc si měli strhnout jen 3600kc a strhli si 7333 Kč volala jsem správci zvedla to sekretářka a řekla mi že doplatek mi pošlou na účet a doteď nic nepřišlo teď v dubnu po dalším strhnutí se snažím dovolat správci aby mi to laskavě vysvětlili a nemůžu se dovolat co ted s tím mám dělat? Děkuji za rady

A uz to mas dane od soudu ze je insolvence ukoncena? Oni to pak vraceji vetsinou az se to oficialne ukonci (soudne). Nam zkoncila insolvence v breznu a i tak nam strhli v dubnu srazky, ani spravkyne nic nepodala zatim na soud. A to jsem s ni pritom miluvila v unoru a ona ze v breznu nam strhnou posledni castku a v dubnu uz ne. A stejne prd. :zed:

andilek89
Kecalka 130 příspěvků 14.04.19 10:24

Ano přišel mi dopis od soudu

Váš příspěvek
Reklama