Ukončený 7. měsíc a mléčné výrobky

13.4.16 07:16

ukončený 7.měsíc a mléčne výrobky

Muze dite v ukoncenem 7.mesici uz mlecne vyrobky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
13.4.16 07:22

Může, od půl roka můžeš jogurty atd atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
13.4.16 07:31

@Markéta N.V. jogurt, žervé a spol určitě zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.16 08:03

Na 6.mesicich mi po jogurtu zvracel, tak jsem ti jeste nechala byt. A jaky mate nazor na bobiky, smetanky a pod.? Me doktorka rekla, ze v zadnym pripade, ale od znamych a kamaradek slysim,,prosim te nase deti na nich vyrostli,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6202
13.4.16 08:13

@Markéta N.V. není moc důvod jim to sladit. Můžou jet na bílým jogurtu, většině děti chutna. Nebo tam rozmackat banán třeba..já začala s pribinakem/lipankem až po roce a půl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69425
13.4.16 08:33

@Markéta N.V. Ve 14 mesicich davam jen bily jogurt a nemam v planu to menit. Pripadne do neho dam ovoce, pokud bych ho chtela obmenit (zatim chce ale ovoce pred jogurtem). Kdyz se podivas na slozeni tech ochucenych, tak zjistis, ze je v nich vetsinou zbytecna chemie a ta je zbytecna. My kupujeme taky jen bile jogurty (pro manzela, ja mlecne nejim vubec).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69425
13.4.16 08:35
@Markéta N.V. píše:
Muze dite v ukoncenem 7.mesici uz mlecne vyrobky?

A jinak my zacinali s jogurty a podobne az po ukoncenem 10 mesici. Tvaroh se muze az po roce kvuli vysokemu obsahu bilkovin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
13.4.16 08:54

Vzhledem k tomu, ze kojim, tak jsem s mléčnými výrobky začala az kolem roku, kravske mleko jako takové ale nedávám ani ted ve 22 měsících, co se tyče pribinaku a lipanku pro deti teda vuuuubec, precti si složení :think:
Ale spousta matek kolem me krmí uz kojence bilyma rohlikama a pribinakama, takze záleží na stylu, jaky vyznavas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69425
13.4.16 09:19
@Markéta N.V. píše:
Na 6.mesicich mi po jogurtu zvracel, tak jsem ti jeste nechala byt. A jaky mate nazor na bobiky, smetanky a pod.? Me doktorka rekla, ze v zadnym pripade, ale od znamych a kamaradek slysim,,prosim te nase deti na nich vyrostli,,

Vsak je taky dnesni generace obezni a trpi chronickymi nemocemi, alergiemi a podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.16 09:22

No bezva, tak vam moc dekuju, zeny :) Dneska koupime bily jogurt a popr. banan, kdyby nechutnal samotny a uvidime :) Doufam, ze mu to bude chutnat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat