Ultrazvuk

Anonymni
18.12.07 08:16

Ultrazvuk

Dobré ráno , již 2 roky se snažíme o miminko, vyšlo mi snad 1000 pozitivních testů ale vždy po 20min., takže falešně.Až nyní, dělala jsem včera odpoledne Mamatest a do 2 minut vedle kontrolní stín, tak jsem zopakovala ráno a totéž. Mám 3 dny zpoždění. Holky myslíte, že by to mohlo klapnout? Po kolik týdnech je něco vidět na ultrazvuku? Díky za odpovědi… :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.12.07 08:20

Na ultrazvuku je něco vidět 5-6 týden. Zašla bych k lékaři na ktervní test, podle HCG ti zjistí jestli jsi těhotná a udělá ultrazvuk. Nebo můžeš ještě počkat a znuvu testnou ráno. A pak uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
18.12.07 11:50

JJ, souhlasím s čertíkem. Zkus zajít za dr, neb ještě pár dní počkej. Těhotná být můžeš i nemusíš … myslím že dr. by v tuto chvíli byl jistota.

Čertíku - teda tě tu osočují že si urejpaná, a ty přitom nee, aj umíš hezky odpovědět :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.12.07 12:00

Holky díky za odpovědi, Mudr. mě vezme nejdříve v polovině ledna, takže mi nezbyde než čekat, ale je to hrozný. Byl by to krásný dárek :D

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.07 12:11

Normálně jsem urejpaná, ale včera mi zemřela babička, takže dnes je to nerejpavé. Ale ne že by jste si na to zvykli........to teda néééé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
18.12.07 13:35
Anonymni píše:
Holky díky za odpovědi, Mudr. mě vezme nejdříve v polovině ledna, takže mi nezbyde než čekat, ale je to hrozný. Byl by to krásný dárek :D

Zkus průběžně testovat a sledovat čárku na testu. Pokud to klaplo, tak v polovině ledna už budeš mít fajn fotku z UTZ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.12.07 13:48

Holky já jsem úplně máčklá, já jsem si udělala test teď zase a je tam sice slabá, ale je …a do 3 minut. Tak snad to nebude nějaká cysta .....asi přepadnu nějakou gyndu , aby mi vzali krev :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.12.07 13:48

Holky já jsem úplně máčklá, já jsem si udělala test teď zase a je tam sice slabá, ale je …a do 3 minut. Tak snad to nebude nějaká cysta .....asi přepadnu nějakou gyndu , aby mi vzali krev :D

• Nahlásit
  • Citovat
13496
18.12.07 13:53

anonymni zajdi si na gyndu a nebo si nechej udelat testy na HCG a zaplat si je a do par hodin budes mit jistotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.12.07 13:56

Tami díky za odpověď. Na gyndu bych šla, ale můj doktor má volno až v půlce ledna. Jinak myslíš zajít do bio laborky? To jsem ani nevěděla, že to jde…myslim ty testy HCG

• Nahlásit
  • Citovat
158
18.12.07 18:48

Ahoj, zajít do laborky můžeš, taky jsem byla aby mi to potvrdili a platila jsem cca 220,– kč, odpoledne jsem měla výsledek.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
18.12.07 19:46

Ahojky, v polovině ledna není až zas tak pozdě, to aspoň něco už uvidíš. Kdybys šla teď, byla bys asi zklamaná, byla by vidět maximálně dutinka.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.12.07 10:37

Tak ráno testík ukázkovej. Čárka hned do minuty, sice slabší , ale silnější než včera. Jenže jsem začala špinit…sice málo , ale jo. Odpoledne půjdu k doktorovi a jestli mě nevezme , tak zbořím ordinaci. Snad bude vše ok. Holky díky za odpovědi , já napíšu , jak jsem dopadla. Jsem docela nervní.....chjo. Je to nespravedlivý člověk , co má tolik lásky v rodině čeká na mimčo tak dlouho a ty krá.. co můžou hned , tak hážou děti do kontejnéru........

• Nahlásit
  • Citovat
13496
19.12.07 13:13

anonymni tak jak pise Kadla-zajdi si do krevni laboratore-na kazde poliklinice nebo ve spitalu-nejlepe hned rano a odpo mas vysledky.Ja si to nechale udelat pro sebe a zaplatila za to 150kc.A hned jsem vedela na cem jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.08 12:46
čertík-bertík píše:
Normálně jsem urejpaná, ale včera mi zemřela babička, takže dnes je to nerejpavé. Ale ne že by jste si na to zvykli........to teda néééé.

Proc te litovat, kdyz jsi k lidem tak strasne zla???

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama