Umělé mléko Babybio

26.11.15 08:44

UM Babybio

Ahojky. Najde se tady nekdo kdo ma zkusenost s um babybio? Po necelem roce kojeni prechazime na um a tohle jsem nasla na netu jako dobrou alternativu. Slozenim se mi libi. Jde ale koupit jen pres net, recenze nejsou :think: Jde o francouzke bio um bez pridavku palmoveho oleje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teckaa
26.11.15 08:49

S dovolenim prisednu do publika. taky me tato znacka zajima…

• Nahlásit
  • Citovat
26276
26.11.15 08:54

Dáváme synovi, chuťově dobré, akorát cenově horší (poměrně velká odměrka, takže se z něj udělá méně mléka než třeba ze stejného množství Hippu) a nejsou na něj akce, ale stejně kupujeme. Syn s ním nemá nejmenší problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
26.11.15 08:59

@Billi koukamna net, a prodavaji 900g za necely 4stovky…

• Nahlásit
  • Citovat
26276
26.11.15 09:18

@teckaa to jo, cena za 100 g je srovnatelna se 100 g treba toho Hippu, ale z Hippu udelas (placnu) 750 ml mlika a z Babybio 600 ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
26.11.15 09:21
@Billi píše:
@teckaa to jo, cena za 100 g je srovnatelna se 100 g treba toho Hippu, ale z Hippu udelas (placnu) 750 ml mlika a z Babybio 600 ml.

aha, pouzivame taky Hipp.. me napadlo, asi me ukamenujete, ale co vzit odmerku z Hippu a dat do Babybio? dnes se jdu na to podivat… zajima me ta znacka…

• Nahlásit
  • Citovat
26276
26.11.15 11:38

@teckaa to asi neni moc dobry napad, protoze kazde UM je delane jinak, Hipp potrbuje 3×3,7 g, aby vzniklo 100 ml mlika tak, jak to ma byt. Babybio 3×4,7 g. Pokud to budes nabirat mensi odmerkou, budes delat slabsi mliko, u vetsich to asi tak nevadi (u mimin by mohlo hrozit neprospivani), ale urcite bude slabsi chutove a nebude mit ziviny, co jsou na obale. A kdyz to vezmes, tak treba u davky ze 210 ml to bude, jako kdybys tam dala o 2 odmerky mene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
26.11.15 11:53

@Billi @Billi rozumim, rozumim… mam 1,5rocni batole, ale sidit ho je skoda…
premyslim, ze dam babicce tip na darky pro syna-prave UM, ale ten HIpp, no nevim, ma ho stale, uz ho obcas moc nechce…tak bych rada zkusila tento francouzsky..

• Nahlásit
  • Citovat
Elenentka
18.1.16 08:57

Obnovuji diskuzi… pro roční dceru jsem doteď měla Hipp a spokojenost, ale přemýšlím jestli přece jen nepřejít na něco bez palmového oleje. Na výběr je vlastně je Profutura a Babybio.
„Uživatelky“ :lol: Babybio, jak jste spokojeny Vy a Vaše děti?

• Nahlásit
  • Citovat
26276
18.1.16 09:03

Za me spokojenost. Syn ani nepostrehl zmenu.
Jinak bez PO jsou krome tebou uvedenych i Bebivita (od 1 roku, driv ho ma) a Nase mleko (kozi mleko od Goldim).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
18.1.16 09:16

Ahoj, stejne jako ty byl syn na Hippu, pak jsme stejne jako @Billi zkusili Babybio a jako bych nedavala jinou znacku, zmena nepostrezena. Jen teda je docela drahe-kupovala jsem u nas 900g plechovku za 400kc. Ale presla jsem prave kvuli cene na Bebivitu a taky se nic nezmenilo. Je. levnejsi, bez palmoveho oleje…znacka ideal…

• Nahlásit
  • Citovat
Elenentka
18.1.16 09:36

Děkuju holky!
Já někde četla (a ted už to nemůžu najít), že to Babybio se dávkuje trochu jinak, že k přípravě stejné porce mléka je potřeba víc prášku než třeba ten Hipp, je to pravda?

Protože takhle v přepočtu ceny za 100g vychází levněji než ta Profutura (zatím vybírám jen mezi Babybio a Profutura, chtěla bych bio UM), ale pokud se opravdu dávkuje jinak, tak by ten přepočet mohl dopadnout i naopak.

Ale zas od toho roku se dává mléko myslím už jen 2× denně, tak by to nemusel být takový cenový rozdíl, nebo ano…?

• Nahlásit
  • Citovat
8818
18.1.16 09:41

Ahoj, pouzivali jsme, ale dcera z nej mela ekzem :-( jinak mi je sympaticky bez palm. Oleje.

Kdybyste nekdo chtel, venuju vam za postovny pulku pixly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
18.1.16 09:47

@Elenentka davkuje se v podstate stejne jako vetsina UM, jen ta odmerka je o poznani vetsi nez treba Hipp, takze ano, ubyva rychleji…
nas syn me 1,5roku a ma UM jen vecer, dalsi davku vapniku ma v jogurtech… ale jak rikam, my presli prave kvuli cene na Bebivitu, jinak bychom zustali u babybio…

• Nahlásit
  • Citovat
Elenentka
18.1.16 09:47

@Ariadne To je nepříjemné, díky za zkušenost. Docela mně to teda překvapilo, co proboha v tom složení může být, co může způsobovat exém? 8o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama