UM little steps/Kendamil /Nutrilonu

51
25.6.20 11:40

UM little steps / Kendamil / Nutrilonu

Zdravím mate někdo zkušenost s UM Little Steps, Kendamil nebo Nutrilon? Zaujalo mě složení toho Little Steps a Kendamilu ale nevím. U Kendamilu je nejaky velký rozdíl mezi bio a normálním? A u Nutrilonu je doopravdy lepší ten Profutura? Momentálně máme Bebu Comfort ale přijde mi ze jsou po něm holky hladové ( 4.mesicni dvojčata ) :P Doporučily byste mi případně UM, které zasytí? :kytka: Děkuji moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1500
25.6.20 12:01

My začínali na Nutrilonu, ale malá řvala po 1,5h hlady a bolelo jí břicho. Vyzkoušeli jsme jak pronuru tak profuturu a žádný rozdíl. Teď máme Kendamil a za nás dobrý. Máme ten obyč, já na bio moc nevěřim. První dcera byla od narození na obyčejnym Nutrilonu a seděl jí dobře. Každé mimčo má jiné zažívání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
25.6.20 12:05
@zuza92 píše:
My začínali na Nutrilonu, ale malá řvala po 1,5h hlady a bolelo jí břicho. Vyzkoušeli jsme jak pronuru tak profuturu a žádný rozdíl. Teď máme Kendamil a za nás dobrý. Máme ten obyč, já na bio moc nevěřim. První dcera byla od narození na obyčejnym Nutrilonu a seděl jí dobře. Každé mimčo má jiné zažívání.

Můžu se zeptat : Na jak dlouho vás zasytí Kendamil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
25.6.20 12:17

Malá má skoro 7 měsíců a dávám Milupu (u nás Hami) a nasyti ji parádně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
25.6.20 12:42

@natyateri 2,5h přes den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
25.6.20 12:42

My máme kendamil a jsme spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
935
25.6.20 14:33

Obě starší děti vyrostly bez problému na obyčejném Nutrilonu, proto jsem ho dala i třetímu. Bylo to bez problému, ale kolem třetího měsíce začal v celku bojkotovat krmení. Zkusila jsem změnit UM na Kendamil (obyčejném), nebylo to o nic lepší, ale postupně se to zlepšuje… Zůstanu u něj…
Jinak dvě starší děti spaly celou noc od dvou měsíců a přes den jí po 3-4 hodinách. Junior spí celou noc už od 4. týdne a přes den jí též po 3-4 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
29.6.20 21:47

Malej je od 1 měsíce zcela na obyč Kendamilu. U nás velká spokojenost. Jedl po 2-4 hodinách. Do teď (8m) se budí v noci 1-2× na jídlo.

Já to teda nikde nestudovala, ale myslím si, že každé miminko zasytí stejné mlíčko jinak :nevim: nějaké potřebuje méně a jiné zase více, nejsem si jista, ze by to značka až tak ovlivňovala. Ale jak říkám, nikdy jsem to neřešila, tak nevím. Ale jinak Kendamil opravdu doporučuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
29.6.20 21:55
@Polnik píše:
Malej je od 1 měsíce zcela na obyč Kendamilu. U nás velká spokojenost. Jedl po 2-4 hodinách. Do teď (8m) se budí v noci 1-2× na jídlo.Já to teda nikde nestudovala, ale myslím si, že každé miminko zasytí stejné mlíčko jinak :nevim: nějaké potřebuje méně a jiné zase více, nejsem si jista, ze by to značka až tak ovlivňovala. Ale jak říkám, nikdy jsem to neřešila, tak nevím. Ale jinak Kendamil opravdu doporučuji :palec:

Děkuji určitě vyzkousim :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
30.6.20 11:19

@natyateri jestli budete zkoušet, tak jediná nevýhoda Kendamilu je, že pění (jelikoz ho používám od začátku, tak mě to nějak nepřišlo, ale maminky to hodně psaly v recenzích jako jediné minus). Takže já to mlicko netřepu, ale točím po obvodu a nebo míchám lžičkou. Přeji ať sedne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
30.6.20 17:14
@Polnik píše:
@natyateri jestli budete zkoušet, tak jediná nevýhoda Kendamilu je, že pění (jelikoz ho používám od začátku, tak mě to nějak nepřišlo, ale maminky to hodně psaly v recenzích jako jediné minus). Takže já to mlicko netřepu, ale točím po obvodu a nebo míchám lžičkou. Přeji ať sedne :kytka:

Tak dnes jsem vyzkoušela a holky jsou po něm spokojené jako želvy :potlesk: akorát ta pěna ale to se dá zvládnout :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
30.6.20 17:53

@natyateri rozmíchávám lžičkou a pěna se nedělá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
30.6.20 19:34
@natyateri píše:
Tak dnes jsem vyzkoušela a holky jsou po něm spokojené jako želvy :potlesk: akorát ta pěna ale to se dá zvládnout :P

To jsem moc ráda. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama