Zahušťovat nutrilon good sleep

22.6.20 21:00

Zahušťovat nutrilon good sleep

Dobry den, koupili jsme nutrilon good sleep s tim, ze maly je hrozne hladovy, tak jsme chteli aspon pres noc mit “klid” mam ale pocit, ze je jeste vice hladovy nez driv (pred tydnem jsme menili um ze sunaru) je jeste brzy zjistovat jestli mu to staci nebo bych mohla zkusit zahustit mlicko nutrilonem nutritonem? A mam se na good sleep vyprdnout a zahustovat mu klasicky denni? Dekuji za rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1500
22.6.20 21:20

A kolik mu je a po jaké době se hlásí o jídlo? Já bych nezahušťovala, bála bych se zácpy. Dcera mi po nutrilonu taky řvala po hodině hlady. Přešli jsme na kendamil a krmim po 2,5h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 21:24

@zuza92 se sunarem (AR)vydrzel 3 hodiny v noci klidne 5 hod. Ale pak zacal zadonut vice a vice ze vypil i 150ml coz je moc.. ted jsme to stahli na 120 coz je taky hodne ale vysvetlit se mu to neda.. nekdy kazde 2 hodiny vyjimecne vydrzi 3 spise po hodine a pul neli driv uz rve hladem.. je mu skoro 6 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
22.6.20 21:29

Já mám taky 6 týdenní. Hele je to miminko. Dej mu když má hlad. Neřiď se tabulkou na krabičce pokud chce 150 klidně bych mu to dala. Snažila bych se to udržet aspoň na těch 2 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8585
22.6.20 21:33

V šesti týdnech bych opravdu nezahušťovala, trávicí ústrojí na to vůbec není připravené. Navíc nevěřím, že tak často pláče hlady. Nemůže mít reflux, nebo bolesti bříška? Dítě se sáním i uklidňuje a naopak mi spíš přijde, že se přejídá. Může to být začarovaný kruh. Ty myslíš, že je hladový, dáš mu další porci a ono se to může ještě zhoršit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 21:34

@zuza92 uprime taky mi prijde blbost doktorka rika ze max 80-100 ale ona ma chudak proste hladik..jinak mu to vypocitala dle vahy.. aktualne mame 4300g

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 21:35

@Aduš8 kdyz jsem mu davala obcas tech 150 (ted uz ne) tak mi do 10ti min usnul a byl spokojeny.. ted skoro nespi a place.. cert se v tom vyznej :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
22.6.20 21:37

@Nicolenotorious dcera má 4600 dle doktorky dobrý. Ono jako co uděláš když má hlad…nevysvětlíš mu, že teď se nejí :mrgreen:. U nás se pije 120ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
22.6.20 21:40

@Nicolenotorious ale u nás nutrilon způsobal i bolesti břicha. Obecně se říká, že máš vydržet 14 dní než si dítě zvykne na jiné UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8585
22.6.20 21:41

Pokud víš, že snese větší porci, tak mu raději dej víc najednou, než častěji. Je to kvůli trávení, UM mimča tráví déle. A kašli na rady doktorky, to já bych se musela zbláznit. Mně pila dcera jen 4×, nanejvýš 5× denně a vždycky o 30 ml méně, než bylo na její věk předepsané. Bude jí zanedlouho rok a má téměř 10kg. A to se narodila s 2700g :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
22.6.20 21:48

@Nicolenotorious Já bych se na nějaký tabulky vyprdla. Jako každé dítě je jiné a nejde se řídit tabulkami. Kdybych to dělala já, tak malý si vyřve hlasivky :lol: Naštěstí naše dr byla v pohodě a říkala, ať dáme tolik, kolik si řekne. Malý byl taky děsný hladovec a je doteď a to je mu rok a půl a ještě se mi v noci vzbudí na mléko. Vyzkoušela jsem spoustu značek, ale nemyslím si, že by to nějak pomohlo :lol: Teď máme Kendamil, ale už jen na tu noc. Dala bych mu více, podle mě má opravdu hlad a sama vím, že nelze vysvětlit, že podle tabulky má dost a má spát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
22.6.20 23:01

@Nicolenotorious
Vždyť máš doma malé miminko, které potřebuje papat co 2-3 hoďky. Já teda nedávám UM kojím, ale taky se mi miminko budilo i v noci každé 3hodiny :slight_smile: resp. Já musela budit jeho, měl novorozeneckou žloutenku, takže moc nepřibíral a hodně spinkal a to byla věc, vzbudit se a hodinu kojit… Teď má 3mesice a spinká krásně. To se časem zlepší. Jinak mu dávejte kolik si řekne. A v žádném případě bych mu mlicko nezahušťovala, mohla by si mu tím uškodit, je ještě moc malinký. aA pokud můžu poradit, může ho opravdu bolet i bříško, kupte probiotika ProbioMaxik v lékárně Dr.max nám hodně pomáhají, malý se po nich vyprdí i vykaká sám :slight_smile: A napadlo mě, může to být i růstový spurt, ten bývá mezi 3-6tym týdnem. :relaxed: A jak psali holky, neřiď se tabulkama a dávej mu kolik si řekne. Já taky kojím každé dvě hodiny přes den, je to jedlík a moc rád papá :smiley: a v noci se budu většinou po 4hodinach :slight_smile:.

Příspěvek upraven 23.06.20 v 07:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.20 06:43

@Pepinka23 jak rikate ten spurt to tak vypada trva to uz tak 4 dny ale dnesni noc byla uz ukazkova spal vzdy skoro 4 hodiny :blush: uvidime jak nam dneska bude treba uz to bude lepsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama