Umag Sol Polynesia zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janca2002
Stálice 88 příspěvků 14.04.19 18:17
Umag Sol Polynesia zkušenosti

Zdravím, byl jste někdo vloni na dovolené v apartmánech Sol Polynesia v Umagu? Můžu poprosit zkuš :lol: :lol: enost, dojmy apod. Jaké ubytování, pláž, přistup do vody, program pro děti, jídlo atd…Moc děkuji za zkušenosti.

Reakce:
Kazimíra Olejovka
Kecalka 440 příspěvků 14.04.19 20:14

@janca2002 predminuly rok jsme chteli jet, spatne recenze nas odradily

janca2002
Stálice 88 příspěvků 15.04.19 10:42

@Kazimíra Olejovka Právě recenze mě taky tedy odrazují, ale zase mám zkušenost…že recenze byli špatné a nám se ve finále líbilo…ale…proto jsem chtěla nějakou zkušenost.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 440 příspěvků 15.04.19 14:31

@janca2002 Mobilní domky Fažana - Bi Village Holiday Center - tam jsme nakonec jeli. Mají mnoho verzí ubytování, od zděných dvojdomků a vilek až po mobilní dřevěné domky (ty jsme měli my). Pláž čistá, kontrolovaná, jemné kamínky - dětem se líbilo. Pro děti vyžití - hodně atrakcí, lezení v korunách stromů - opičí dráha, houpačky, hřiště. V areálu supermarket a několik obchodů se suvenýry a nafukovacími věcmi, zrmzlina točená, lunapark. Podél pláže krásná betonová cesta do města Fažana - asi půl hodinky pěšky (s kočárkem a jedno dítě na volno :mrgreen: ). Hodně atrakcí na pláži. Mobilní domek čistý, základní vybavení. Měl dvě ložnice, jedna byla fakt mini - dvě postele a ulička. Domek měl i terasu - velkou, dalo se tam krásně sedět po večerech. Mobilní domky v piniovém háji, takže stín. A málo Čechů…asi 3 kusy za celý týden :mrgreen:. 2 bazény, asfaltové cesty a pravda od našeho domku to byl docela kus na pláž. S dětma, když táhneme člun a x nezbytností to byl docela opruz. Jen na konci dovolené byly v moři medúzy, jinak po celou dobu čisto. Sem tam nějaký šutr na dně - klasika Chorvatsko. Určitě doporučuju výlet do Dinoparku Funtana - naprosto luxusní záležitost, zážitek na celý život - určitě jděte i na představení hned u vchodu - málem mě z toho kleplo :mrgreen: Je to na celý den, ale rozhodně nesmíte vynechat!!!

janca2002
Stálice 88 příspěvků 16.04.19 12:39

@Kazimíra Olejovka Děkuji.-) KOukala jsem na to, taky by se líbilo, jen tedy chceme na 10nocí a pokud možno s polopenzí, což jsem zatím nenašla. Možná risknem ten Umag.

Váš příspěvek
Reklama