Vrátí zálohu po stornování dovolené?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alliena
Stálice 52 příspěvků 11.04.19 08:46
Vrátí zálohu po stornovani dovolené?

Prosím, mám dotaz, minulý měsíc jsme si sjednali dovolenou u Fischera v Tunisu v rodinném apartmánu ještě s 2mi kamarády, ale teď jsme se shodli, že bude lepší, když pojedeme sami bez nich (ta holka co má jet s námi, se nechová úplně hezky a nám to vadí). Každopádně teď nevíme, jak to bude, když stornujeme zájezd. O poplatkach jsme četli, že by to mělo být nějakých 99kč na osobu, ale vrátí nám zálohu, co jsme zaplatili? Je to přes 21 tisíc za mě, malyho a přítele :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 28392 příspěvků 11.04.19 08:49
@alliena píše:
Prosím, mám dotaz, minulý měsíc jsme si sjednali dovolenou u Fischera v Tunisu v rodinném apartmánu ještě s 2mi kamarády, ale teď jsme se shodli, že bude lepší, když pojedeme sami bez nich (ta holka co má jet s námi, se nechová úplně hezky a nám to vadí). Každopádně teď nevíme, jak to bude, když stornujeme zájezd. O poplatkach jsme četli, že by to mělo být nějakých 99kč na osobu, ale vrátí nám zálohu, co jsme zaplatili? Je to přes 21 tisíc za mě, malyho a přítele :,(

tak se podívej do obchodních podmínek, jaké máte stornopoplatky… tady to asi nezjistíš…

Cenarius
Kecalka 115 příspěvků 11.04.19 08:50

Kouknete se do smlouvy. Muze to byt neco mezi 0-100% z ceny zajezdu. Tady nikdo vasi smlouvu nema. :nevim:

alliena
Stálice 52 příspěvků 11.04.19 08:51

Tam je napsáno jen třeba pár dní před odjezdem, ale takhle dlouho před odletem tam není nic :nevim:

alliena
Stálice 52 příspěvků 11.04.19 08:51

Máme letět až v červenci

cecetka
Echt Kelišová 8065 příspěvků 11.04.19 08:53

@alliena Kdyz to neumis vycist, tak zavolej do cestovky nebo tam zajdi osobne.
Chcete to uplne zrusit nebo jen prebookovat na jine ubytovani?

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 11.04.19 08:54

Myslím, že celou nevrátí.. určitě ne z takového pitomého důvodu :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 11.04.19 08:54

Je to většinou odstupňované podle toho, jak dlouho před odletem dovolenou zrušíte. Museli jste dostat všeobecné podmínky, nebo se koukni na internetu, popřípadě kontaktuj přímo Fischer. Je to různé u každé cestovky, ale většinou si málo neberou.

alliena
Stálice 52 příspěvků 11.04.19 09:01

@Kaileee tak pro mě to moc pitomý není. Nenechám si nadávat od 18ti lety holky do čubek, k*und, atd :potlesk:
@cecetka no určitě bychom letěli jinam, ale ne s nima a to storno musí zařídit přítel tý holky, protože to je psaný na něj.

On je v pohodě, znám ho 7 let, ale našel si novou přítelkyni.
Zavolám tam tedy, aspoň takto děkuji za radu

Michelle_M
Závislačka 2506 příspěvků 11.04.19 09:03

Co jsem tak narychlo vyčetla, můžou vám naúčtovat „skutečné náklady spojené se zrušením zájezdu“ :nevim: Jelikož do odletu je to víc než 60 dní, počítej minimálně 1490 Kč na osobu, měli by to započítat oproti záloze a zbytek vrátit.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 11.04.19 09:11

To je to, proč na dovolenou se známými/přáteli nejezdíme… něco jiného je víkend s nimi u nás na chalupě a něco jiného 10/14 dní v zahraničí…
storno řešte co nejrychleji, mírný poplatek tam určitě bude, ale nejde o poslední chvíli, tak snad až tak neproděláte..

alliena
Stálice 52 příspěvků 11.04.19 09:26

Co jsem pochopila, tak by to mělo být těch 99kc :nevim: domluvím se ještě s přítelem a nějak to zařídíme

Hanka1
Extra třída :D 14316 příspěvků 11.04.19 09:29

Zkuste si dovolenou vymenit za jiny hotel nebo lokalitu, to se neplati tolik jako za storno podminky. Nevim ale i na dovce se s nima nemusis prece vubec stykat, na plazi lezite jinde, v jidelne taky a nejakou osmnactiletou kravku bych teda sakra rychle zpacifikovala nebo rekla kamaradovi at si ji usmerni, kdyz se neumi chovat…

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 11.04.19 09:35
@alliena píše:
Co jsem pochopila, tak by to mělo být těch 99kc :nevim: domluvím se ještě s přítelem a nějak to zařídíme

Vy jste uzavirali smlouvu uz loni? Do konce srpna?

P4ja
Echt Kelišová 8617 příspěvků 11.04.19 09:49
@alliena píše:

To, co jsi ofotila ale pro vás neplatí. Když jste smlouvu uzavřeli před měsícem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama