Umí tu někdo plést?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oblecenikl
Povídálka 44 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 13:47
Umí tu někdo plést?

Maminky, umí tu některá plést? hrozně ráda bych si nechala uplést tyto vysoké nadkolenky, ale pletení nezvládám. Budu moc ráda, když se tu někdo najde :)

Reakce:
Zelnicka
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 06.10.18 14:12

Zkus dát poptávku do nějaké FB pletací skupiny. Vyjdou ale dost draho :-).

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 06.10.18 14:25

nebo poptávku na fler… plést umím, i ponožky zvládám, ale tyhle mnohobarevné vzory budou piplačka, do toho se mi nechce :jazyk: i když už se mi taky líbily, když jsem na ně narazila na pinterestu

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 06.10.18 14:34

Hele, našla jsem videonávod na hodně podobné (možná stejné), a jsou háčkované! https://www.youtube.com/watch?…
edit: koukla jsem pořádně, nejsou stejné, ale třeba se ti taky budou líbit

Erenis
Povídálka 20 příspěvků 06.10.18 16:47

zkuste na facebooku: NajRys handmade. Je to moje kamarádka a plete krásné věci. :)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 06.10.18 17:12

na fleru se prodávají taky https://www.fler.cz/…rani-7488835

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >