Umístění do děcáku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 03:23

Umístění do děcáku

Co mam delat? zijeme 4 lidi v byte, mama je alkoholicka a bere prasky na depresi a X dalsich tabletek na leceni ( je nemocna ) a tata je agresor a provokater co jsem tak zjistila tak taky bere nejake prasky na nejake dusevni poruchy, pak tu jsem ja co tu pisu jejich dcera a bydli s nama jeste moje mladsi sestra. dneska to zaslo daleko, moje mama se vecer nekde vydala vratila se a pak to nejak zaclo, nadavali si, pak ji muj tata zbil..dal pesti do pusy mela pak zupan od krve, zase si nadavali, pak mama vzala nuz a nahanela ho chtela, ho probodnout, totalne ji preskocilo kdyz jsem po ni rvala at ten nuz odlozi tak se otocila na mne i s tim nozem, utekla jsem od ni pryc, tata ji vice jeste provokoval furt za ni chodil i kdyz mela v ruce nuz.. vzala si nas k sobe sousedka ted jsme u ni, nebavi mne to uz tady.. fakt se nejedna o zadny troll prosimvas moc co mam delat kam s tim mam jit, nedalo se nic delat byli jsme i s moji sestrou ve stresu nemohli jsme zavolat ani policii vse se stalo strasne rychle.. bojime se jit domu, a ponechalo to v nas i nejake trauma, fakt nevim co mam delat, uz mne to nebavi, mama kazdy den pije a ozere se vzdy ze nekdy ani nevnima, a tohle vse se nestalo po prve je to nekolikrat za rok fakt uz to nezvladam, je mozne umisteny do decaku? kam s tim mam jit a komu to mam oznamit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21862
23.5.22 05:07
@Anonymní píše:
Co mam delat? zijeme 4 lidi v byte, mama je alkoholicka a bere prasky na depresi a X dalsich tabletek na leceni ( je nemocna ) a tata je agresor a provokater co jsem tak zjistila tak taky bere nejake prasky na nejake dusevni poruchy, pak tu jsem ja co tu pisu jejich dcera a bydli s nama jeste moje mladsi sestra. dneska to zaslo daleko, moje mama se vecer nekde vydala vratila se a pak to nejak zaclo, nadavali si, pak ji muj tata zbil..dal pesti do pusy mela pak zupan od krve, zase si nadavali, pak mama vzala nuz a nahanela ho chtela, ho probodnout, totalne ji preskocilo kdyz jsem po ni rvala at ten nuz odlozi tak se otocila na mne i s tim nozem, utekla jsem od ni pryc, tata ji vice jeste provokoval furt za ni chodil i kdyz mela v ruce nuz.. vzala si nas k sobe sousedka ted jsme u ni, nebavi mne to uz tady.. fakt se nejedna o zadny troll prosimvas moc co mam delat kam s tim mam jit, nedalo se nic delat byli jsme i s moji sestrou ve stresu nemohli jsme zavolat ani policii vse se stalo strasne rychle.. bojime se jit domu, a ponechalo to v nas i nejake trauma, fakt nevim co mam delat, uz mne to nebavi, mama kazdy den pije a ozere se vzdy ze nekdy ani nevnima, a tohle vse se nestalo po prve je to nekolikrat za rok fakt uz to nezvladam, je mozne umisteny do decaku? kam s tim mam jit a komu to mam oznamit

Pokud je to pravda, muzes zajit na OSPOD a pozadat o umisteni do zarizeni pro deti. Pripadne popros pani sousedku, zda by nesla s tebou.
Policii jste mohli zavolat od sousedky. Bylo by dolozeno, co se u vas doma deje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2239
23.5.22 06:44

Ja ti věřím a je mi to moc lito! Určitě i ted rano zavolejte policii, určitě to bude vidět na vašich i na bytě, že jste neměli normálně klidnou noc! Ty i poradí, co a jak dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 06:56
@Anonymní píše:

No já nevím, příspěvek o půl 4 ráno? Neděje se to poprvé, ale nikdo se nevšimnul, že rodiče chodí namol, zvuky toho jejich „boje“ a případných modřin si taky nikdy nikdo nevšimnul? Píšeš, jak jste ve stresu a máte trauma a toho si taky nikdy nikdo nevšiml? Ani ve škole? Sousedka si vás vzala k sobě, ale nezavolala policii? :roll:

Ke mě přijít děti od sousedů, že se něco takového děje, volám policii, a sakra dohlídnu, ať ty děti jsou jinde než u nich. Svěřit jste se také už dávno mohly ve škole. Telefon nemáš? Mohla jsi také zavolat policii sama, hned jak se začali dohadovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39868
23.5.22 06:58

To je divne, to fakt sousedka nezavolala policii? To se mi ani nechce věřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
23.5.22 07:00

Takže jste jen tak večer přišly k sousedce, řekly jí, že jsou oba opilí a nahánějí se nožem a ona nic neudělala?? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
23.5.22 07:15

Nějak se mi nechce věřit, že když jste došly k spusedce s tím, že se u vás doma s nožem nahání opilí rodiče, tak nezavolala policii… taky na to, v kolik hodin to píšeš, kolik ti je a v jakým stresu bys z toho musela být, tak píšeš docela kultivovane… Já v kůži sousedky bych se i bala, že si ti rodiče v ráži přijdou pro ty děcka ke mně a budu mít problém ještě i já. Nehledě na to, že bez souhlasu rodičů by u sebe jejich děti taky mít neměla. Takže pokud to pravda je, policii volat hned teď. Pak už nebude potřeba nic řešit, oni sami kontaktuji ospod a vše se dá do pohybu. Pokud ne, myslím, že do klokanku, jakožto krizového místa pro ohrožené děti, můžete sami dojít a tam vám taky pomůžou. Nebo kontaktovat ospod. Ale to všechno by měla vědět a ihned řešit ta sousedka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2831
23.5.22 07:16

Aha, nikdo si ničeho nevšimne, ty píšeš o půl čtvrté ráno na emimino, sousedka nic neřeší, nikdo nic neslyší, nevěřím tomu že místo toho aby se volala policie se píše sem. A u sousedky tě to taky nebaví, no tak si běž domů, nikdo tě u ní nedrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 07:19

@adamcoka nevim kdyz se jich sestra zeptala jedstli volali policii tak jeji chlap odpovedel ze nezavolal protoze by odvezli mamu do blazince, (ti sousedi jsou s myma rodicmi fakt dost dobri kamaradi), klidne mi nemusite verit ale opravdu jsem tady neprisla trollit nekoho ani nic vazne jsem potrebovala vedet co mam delat a ne si tady delat srandu. jestli mi neverite muzu ukazat i screeny co jsem si psala s mamou kdyz jsem byla u sousedky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
23.5.22 07:22

Mel by to resit organ socialne pravni ochrany deti na urade. Asi se budou snazit s vasi rodinou nejprv pracovat. Vasi jsou takovi porad? Chovaji se blbe i k vam nebo jen k sobe? Kdyz berou leky, asi si uvedomuji ze neco s nima neni v poradku. Jaci byli drive? Kolik vam je? Staraji se o vas poradne- kupuji jidlo, komunikuji s vami? Jestli tam byl i nuz, urcite to res i s policii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35275
23.5.22 07:22
@Misasalvat0re píše:
@adamcoka nevim kdyz se jich sestra zeptala jedstli volali policii tak jeji chlap odpovedel ze nezavolal protoze by odvezli mamu do blazince, (ti sousedi jsou s myma rodicmi fakt dost dobri kamaradi), klidne mi nemusite verit ale opravdu jsem tady neprisla trollit nekoho ani nic vazne jsem potrebovala vedet co mam delat a ne si tady delat srandu. jestli mi neverite muzu ukazat i screeny co jsem si psala s mamou kdyz jsem byla u sousedky.

A proč to neřekneš paní učitelce ve škole?

A neměla bys náhodou jít do školy, je půl osmé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
23.5.22 07:27

Zavolej na linkou důvěry - je bezplatná a tam už tě nasměrují dál. Je dobře, že to řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2831
23.5.22 07:28

Aha, tak když umíš zakládat profil tady, tak si určitě umíš vyhledat číslo linky pro ohrožené děti. A že jich na internetu je, a oni už ti poradí, nebo sociálka, policie. Kolik ti je? Pokud máš opravdu problém, zvedni zadek a odeber se třeba na policii sama, tam to s tebou budou řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
23.5.22 07:28
@free333 píše:
A proč to neřekneš paní učitelce ve škole?A neměla bys náhodou jít do školy, je půl osmé…

Jak víš, že nejde nebo není ve škole. Děti mají běžně internet v mobilu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
23.5.22 07:56
@Anonymní píše:

To mě mrzí, znala jsem takovou rodinu a když se něco dělo, utíkali k nám(nechtěli to řešit). Ale pokud se cítíš na to, to začít řešit, tak to řeš už kvůli sobě. Takto se žít nedá. Buď zajdi přímo na ospod a vše jim řekni nebo tam zavolej a řekni jim co se děje a aby přišli. Ale první možnost je asi lepší, pak by šli třeba s tebou jen domu pro věci a rovnou si to tam prohlédli. To jim můžeš ulehčit pokud na ospod půjdeš s fotkami třeba(zbité mámy, alkoholu atd…). Je možné, že by tě nedali hned do děcáku, ale do diagnosťáku, protože to se někdy dělá, když má jít někdo nový do děcáku. Ale stejně tak se můžeš obrátit na klokánek apod., pokud v okolí něco takového máš a ospod by přijel za tebou do klokánku. A pokud máš někoho rozumného v rodině, může se zkusit pak pěstounská péče. Ale neboj se to řešit, rodiče se možná budou zlobit. Ale to je jejich problém, ne tvůj. Kdyby se chovali normálně, nemusíš je nikde udávat. Takže si to určitě nevyčítej. A ospodu řekni, že s nimi žít nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat