Umrtvený nárt

2.6.15 22:25

Umrtvený nárt

Ahojky.
Už od soboty mám pocit jako kdyby mi někdo umrtvil nárt. Prostě pocit jako když si přeležíte třeba ruku nebo nohu. Pocit jako kdyby ten nárt ani nebyl můj. Neměl někdo náhodou něco podobného? Příští týden se chystám s tim zajít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1638
2.6.15 22:59

Tak jdi hned. Proč až příští týden?
To není dobré, když člověk necítí kus těla. Jak se ti to stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
3.6.15 07:18

Mazej co nejdřív k doktorovi. Je spousta možností, co to může být, ale určitě na nic nečekej, tohle není sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 08:27

Stalo se to z ničeho nic. V sobotu jsem si toho všimla náhodou. Jinak musím až příští týden, protože do konce tohohle týdne jsem v práci :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
3.6.15 09:27

Já, kdyby se mi to stalo, tak bych to pořád masírovala, oživovala.
To tě lituji za tuhle starost! Nevím, co by to mohlo být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 09:43

Pořád si to různě mnu a tak. Tajně doufám, že to přešlo. Jen doufám, že to nebude žádná šílená diagnoza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
3.6.15 10:11

Mě to připadá, že někde musí být nějaký skřípnutý nerv. Ale neznám, odkud mohou běžet nervy až k nártu. Mnoho problémů bývá právě od páteře, aniž by to člověk s páteří spojoval. A páteř, kdo ji má OK! Mě např. přestal bolet žaludek, když jsem si srovnala páteř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 10:21

Nech si udělat test na boreliozu - přesně takto to měl brácha - jako mrtvý nárt, bez fleku…pohybuje se hodně v divočině…naštěstí to doktorku napadlo, a skutečně test prokázal boreliozu, hned byl přeléčen, tak snad dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 10:24

Borelioza mě taky napadla. Pohybuju se hodně venku, protože mám psa. Děkuju za reakce. Uvidíme kam mě praktik pošle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
3.6.15 12:37

Ja jsem puvodne nechtela psat, protoze s diagnozou takhle podle internetu neprijdu, ale zadny sileny choroby se neboj. Proste ti odesla koncova vetev nejakyho nerviku, nejspis otlakem, mozna i vlivem nejakyho kostniho vyrustku. Temer 100% o nic nejde a vylecit se to musi samo, pomoci tomu muzes vitaminem B. A nebo to uz zustane. Vysetrit to moc nejde - na takove veci mame EMG, ale tyhle koncove vetvicky povetsinou nikdo neumi. Samozrejme ze by te mel videt neurolog, protoze je mozne, ze je na tobe jeste neco, co sama nevidis, ale doporuceni bude nejspis rehabilitace a vitamin B. Lumbalku bych ti kvuli tomu nedelala, ledaze bys byla tou borreliosou prilis vystrasena. Zanety nervoveho systemu vypadaji obvykle krapet jinak, natoz ty dalsi osklivejsi veci, nebudu to rozepisovat. Samozrejme se 100% jistotou ti to neslibim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
3.6.15 12:52

Ono také, když už se tělo takto viditelně brání, tak toho v něm už je k opravení nejspíš víc. Volá tě o pomoc. Dej svému tělu pozornost, začni ho vnímat, naslouchej mu. Člověk může být často vystrašený lecjakou dg., ale tělu jde pomoci nejen s pomocí lékařů, bez kterých se nelze obejít. Tělo je potřeba vyčistit, rozdýchat, narovnat, radostí naplnit. Je to hodně práce, ale výsledky pak stojí za to úsilí :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 19:35

No nevím já se hýbu, jsem aktivní, a nikdy jsem žádné problémy neměla. Srdce mám zdravé dle kardiologa. Krev ukázkovou, včetně cholesterolu atd. Jako zdravotně se určitě nezanedbávám. A když už někdy marodím tak to stejně neni nic až tak děsnýho, ale tohle se mi stalo poprvé v životě. S čistým svědomím můžu říct, že se nezanedbávám :) Nicméně tohle mě dost zarazilo, ale neomezuje mně to. Jen mi to je nepříjemné… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama