Unišek plus - kde ho mám využít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 165 příspěvků 29.11.18 19:42
Unisek plus kde vyuzit?

Zdravim,
Kde lze prosim uplatnit tzv. unisek plus? Jde mi spise o obchody nez vyziti..lekar­na?Ev.jaka?De­kuji

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3845 příspěvků 29.11.18 19:44

@Ssasanka podívej se přímo na stránky Unišeku, najdeš tam všechna zařízení, kde je možné je uplatnit :palec:. Mělo by ro být i rozdělené podle krajů, ale už jsem tam pár let nekoukala.. :mavam:

evušák
Stálice 72 příspěvků 29.11.18 19:48

Ja je uplatnuji v Dr. Maxovi…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 29.11.18 20:23

Benu lekarna,dr. Max, neoluxor - knizky a kdyz se kouknes na jejich stranky,tak tam toho najdes mnohem vic ;) ja za to treba ted budu kupovat manzelovi permici na plavani :)

lucynka25
Echt Kelišová 8983 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 10:38

@Ssasanka taky je manžel dostává, využití je opravdu veliké. Tady máš odkaz , zadej tam spvou adresu, pak co hledáš a vyjedou ti obchody, lekárny, cestovky..co nejblíže tobě ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >