Unišek plus - kde ho mám využít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 29.11.18 19:42
Unisek plus kde vyuzit?

Zdravim,
Kde lze prosim uplatnit tzv. unisek plus? Jde mi spise o obchody nez vyziti..lekar­na?Ev.jaka?De­kuji

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 29.11.18 19:44

@Ssasanka podívej se přímo na stránky Unišeku, najdeš tam všechna zařízení, kde je možné je uplatnit :palec:. Mělo by ro být i rozdělené podle krajů, ale už jsem tam pár let nekoukala.. :mavam:

evušák
Stálice 57 příspěvků 29.11.18 19:48

Ja je uplatnuji v Dr. Maxovi…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 20:23

Benu lekarna,dr. Max, neoluxor - knizky a kdyz se kouknes na jejich stranky,tak tam toho najdes mnohem vic ;) ja za to treba ted budu kupovat manzelovi permici na plavani :)

lucynka25
Echt Kelišová 7903 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 10:38

@Ssasanka taky je manžel dostává, využití je opravdu veliké. Tady máš odkaz , zadej tam spvou adresu, pak co hledáš a vyjedou ti obchody, lekárny, cestovky..co nejblíže tobě ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >